Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Fejs, instagram, vlogerice...

Joj ja sam slaba na pse...sigurno sam sa svojim psom dosadna kao ove sa bebama i hranom [:smije] pokušavam ne objavljivati često njegove slike al šta ću kad mi je presladak [:sramezljiv]
2015 08 17
Melinda7@ [:smije] [:smije] još mi je to i najdraže za vidjeti
2015 08 17
Drago mi je da nisam jedina "staromodna i zatucana" tj. da ima još ljudi koji nisu na fejsu i sl.Za proširit neku korisnu informaciju ili akciju itd.,odlična stvar,ali, imam dojam da se najmanje koristi za nešto stvarno korisno.Uglavnom,mene to sve asocira na Reality tipa Big Brother, brdo "anonimusa" koji pošto-poto žele biti poznati i popularni, slavni.....a bez nekog stvarnog pokrića,samim svojim postojanjem.Čista degradacija "slavnosti" zbog konkretnih zasluga.Možda,da mi zatreba za posao ili sl.
2015 08 29
elenaalma,upravo što i ja razmišljam i govorim (kad me netko hoće slušati).Internetom se brzo prenese informacija,znanje,ali i brdo gluposti,laži,spinova i spletki.Ravnopravno se objavljuju i znanstveni tekstovi kao i brdo bedastoća,ravnopravno raspravljaju i najpametniji ljudi kao i najveći bedaci.Anonimnost je dozvolila svakoj isfrustriranoj osobi da izbljuje najružnije riječi o nekome ili nečem...Samoprozvani stručnjaci "pobijaju" znanstvenike puno lakše nego što stručnjaci dokazuju svoje teze itd.Teorije zavjere su potpuno izgubile smisao jer je teško zaključiti koja je "prava",a koja namjerno plasirana laž.Slažem se da je to sve zastrašujuće.
2015 08 31
A i ovo što navodi o psihologiji mase (rulje) je apsolutno točno.
2015 08 31
Newenter, potpisujem sve što ste napisali [:smijesi]
2015 08 31
1 2