Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zašto?!?!?!

Zašto se ne izbrišu profili koji nisu aktivni mjesecima, hrpa ih je i bezveze stoje artikli. tražim nesto i 90% je korisnika bilo aktivno prije 100 godina, mislim da je to nepotrebno i da se takvi profili ili bar artikli trebaju izbrisati. [:vrti] [:vrti]
2015 08 17
Ne znam.No zato znam tko zna. [:kesi] Administrator stranice. [:zaljubljen] [:hihot]
2015 08 17
Možda da je nekih dvadesetak administratora [:smijesi]
2015 08 17
..to i mene zanima... [:vrti] [:frustriran]
2015 08 17
Ivancica je jedno vrijeme brisala i onda se cure pojavile pa je bilo belaje. [:smije] Brisanja neće biti. Izbrisani su profili s dosta povratnih. Premda razumijem da bi bilo lakše pretraživanje. Možda da je stranica naprednija pa da ih kategorizira kao neaktivne i ne prikazuje....ali nije pa... [:pospan]
2015 08 17
Možda bi trebao postojati neki rok u kojem se briše profil ako osoba nije aktivna.
2015 08 17
Valentinee potpuno se slazem, ili ne brisati profil al artikle u svakom slucaju da
2015 08 17
Totalno!
2015 08 17
Trebali bi napravit opciju ako se netko ne logira duže od 1 mjeseca - da mu se odmah profil izbriše. No da uz to postoji opcija ''vacation mode'' i da prodavač koji na par dana/tjedana nije u mogućnosti prodavati može objaviti ''od tog do tog datuma sam na odmoru/pauzi i nisam aktivan u prodaji''. Ili tako nešto slično da naprave jer ovo više nije normalno..
2015 08 17
Slazem se s ovom temom [:smijesi]
2015 08 17
ili ko na fejsu da se moze deaktivirati profil i ak se ne logira u roku od pola godine da se izbrise skroz [:frustriran]
2015 08 17
Treba uvest reda ovdje, ne razumijem ponekad zasto uopce imamo administratora [:frustriran] [:znoji]
2015 08 17
ja neznam... par puta sam htjela nešto od cura koje nisu dugo bile prijavljene, normalno sam im poslala upit, one mi se normalno javile i transakcija obavljena. Zašto brisati profile i nečije artikle samo zato jer netko nema vremena svaki dan visiti na krpama [:sokiran] [:sokiran]
2015 08 17
ja ne pricam o osobama koje nemaju vremena visiti svaki dan al osobe koje nisu bile na krpicama pola godine, godinu dana? poslala sam upiti prije godinu dana ak nije nasla vremena za krpice u godini onda mislim da joj ni ne trebaju [:sramezljiv]
2015 08 17
to ne možeš znat... zaobiđi profil i bok [:zaljubljen]
2015 08 17
1 2