Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Lasersko otklanjanje dlačica

Ima li itko iskustava? [:smijesi] Djeluje li stvarno ili se dlake nakon nekog vremena vrate?
2015 08 17
uhhh ja se rspitivala ubiti treba ti vise para neg ti kazu [:smije] sused isla na to i pocela brijat brkove, e bome sad ih i ima
2015 08 17
Idi logikom. Bi li tako pojeftinilo da ista valja..kostalo prvih par mjeseci desetke tisuca kuna.. a onda prijedjimo na sljedece..kako snop svjetla moze roknut korijen dlake. To nazalost nije laser. Ne onaj pod koji ides kirurgu. To je odlazak na slikanje dlaka blicom. Cuvaj novce i ako oces pokokat dlake plati elektrolizu. Kod kirurga ne kozmeticarke [:sramezljiv]
2015 08 17
ja si ovu zimu uplatila 10 tretmana,iskoristila 7,jer je vec počelo sunce pa se to ne radi,moram priznat da ispod pazuha imam par dlačica koje su mi ostale,bikini mi je ostao nekih 30%,a noge60%,nadam se da cu na zimu sa jos toliko tretmana uspjet riješit sve [:kesi]
2015 08 17
ja sam radila prije ljeta, 5 tretmana... i to što je nestalo, sad se već vratilo [:hihot]
2015 08 17
ja imam lumeu i super stvar. prezadovoljna :)
2015 11 24