Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

draga adminice....

ovim putem se javno zahvaljujem na odbijanju pokušaja pomoći na stranici... i vašem uloženom trudu da osujetite sve slične pokušaje. vjerujem da je bio potreban jako veliki napor da se izbrišu teme u kojima smo pokušale pomoći da se koliko-toliko uvede red uvođenjem dnevnih skupnih tema rasprodaja, reklamiranja, zamjena, poklanjanja, kupnje, traženja skrivenog blaga, apartmana, rabljenih kondoma i slično..... .... toliko velik da ste se jaaako umorili dok ste ih izbrisali, pa više niste imali snage za brisati sve ostale teme za koje ste tako gorljivo tvrdili da su nepoželjne i zabranjene.
2015 08 18
danka di ti je tačka [:smije]
2015 08 18
UDBA! [:smije]
2015 08 18
danka je i dalje tu a nije tu [:smije]
2015 08 18
točka na I mi je bila kad sam skužila da su obrisane teme u kojima se pokušalo uvesti reda....a sve nepravilnosti koje su strogo zabranjene su ostale i dalje tu. [:ljut]
2015 08 18
Draga naša, nema reda kod nas nigdje, a gdje će na krpama. Danas je tvoj dan da se boriš s vjetrenjačama. [:tuzan]
2015 08 18
I ja sam izgleda ostala bez točke, pa se pridružujem danki i potpisujem njezine primjedbe [:kesi]
2015 08 18
Koje su teme izbrisane?Nisam pratila?
2015 08 18
merde! Vratila mi se točka [:hihot]
2015 08 18
nada [:smije] [:smije] [:smije]
2015 08 18
ma danka je u dilu s adminom a tu nam glumata [:smije]
2015 08 18
danka je trol
2015 08 18
majo zaključala je temu: admine, pa zar opet? a izbrisala onu otvorenu skupnu dnevnu temu za sve željne bilo kakvog oglašavanja ...i pri tom se toliko umorila da je ostavila sve oglašivačice bilo kakvog kalibra da i dalje harače krpicama!! [:ljut] fantastičan posao, nema što !!!!!!!!!!!!!
2015 08 18
Pa to je logički sklop naše adminke. Ona neće uvesti reda, ali neće ni nitko drugi. [:znoji] Bitno da se pojavi ko kobra svakih par mjeseci, nešto se malo zagrozi i nestane brže nego Flash. Tresla se brda, rodio se miš.
2015 08 18
A to sam vidjela sinoć da. [:ljut] Ali je zato odgovorila andrei zašto ti nemaš točku.
2015 08 18
1 2