Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

zaboravila sam ime korisnice

nedavno ... tamo negdje u 6.-7. mj. je jedna korisnica stavljala jako povoljne haljine i opcenito ok stvari... korisnica se slikala uglavnom u odjeci, malo je punasnija bila i imala je dugu crnu kosu mislim imala je haljinice po 25 kn... i cini mi se da je bila negdje iz Slavonije. imala sam neke artike u omiljenima, al ocito ih je prodala...a naravno biser nisam stavila pod prati. jel zna itko o kome se radi :(
2015 08 19
ne ne .. nije ona... jos sam se dvoumila jel da spomenem da nije lellaena [:hihot] ova korisnica je imala daleko manje povratnih...
2015 08 19
Mozda ja :))) [:hihot] [:hihot]
2015 08 19
hahah ne ... tvoju pernicu slonica imam u omiljenima [:sramezljiv] ova teta je imala samo odjecu [:kesi] uglavnom m/L velicina i napominjem...crna duga kosa...
2015 08 19
yes !! to je ona :D. hvala ti ... reko da vidim jel ima stogod dobro na novo u ponudi ... brdo toga mi je promaklo prije [:smije]
2015 08 19
[:smijesi] Odličan opis, odmah sam se nje sjetila, kupovala sam i ja kod nje.
2015 08 19
heh...jedino sam malo fulala podrucje... dobro jest Slavonija, samo sam ja ciljala na istocnije podrucje ali koliko vidim sad nema bas tako dobrih stvari i vecinom su manje. steta... no mozda bude opet :)
2015 08 19