Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Javna isprika korisnici GloriaIvana...

Ovim putem se ispričavam gospođi Vesni. Na kraju je sve ispoštovano! Sa zakašnjenjem od par dana, no prodaja je finalizirana. Zahvaljujem na razumijevanju!
2015 08 22
Zna li netko što je s korisnicom VintageFoony? Prijavljuje se, ali ne odgovara na poruke. [:place] Prije tri tjedna sam joj poslala paket (zamjena u pitanju) i stigao je, ali njezin ne stiže [:vrti] A cura ima sve pozitivne. Do sada.
2015 08 22
rodam1 - link?
2015 08 22
Kollaa..drago mi je da je sve pozitivno zavrsilo! [:zaljubljen]
2015 08 22
Ja sam surađivala sa VintageFoony,znam da je paket preuzimao suprug jer je bila poslovno spriječena,moguće da se on prijavljuje,nisam stekla dojam da bi ona ikoga varala.
2015 08 22
sanco78, da, niti ja nisam stekla taj dojam, zato sam se i zabrinula xD Stvarno, možda je do pošte. Oni tretiraju sve pošiljke kao obične, osim ako nije preporučeno. Prioritetno je isto obično. -.-"
2015 08 22
Kad netko kaze paket mene to odmah asocira na Tisak, obicno slanje, nebitno bilo ono i prioritetno je rizik i za prodavaca i za kupca. Nijedan ne moze dokazati je li poslao,odnosno primio posiljku. Zato po zilijonti puta ne saljite tako i kupujte samo ako se salje preporuceno.
2015 08 22
Da, mi smo dogovorile tisak i ja sam tako poslala, ali muž VintageFoony je navodno slučajno poslao poštom prioritetno. [:tuzan]
2015 08 22
A dobro, događa se ljudima da pobrkaju, nije stvar u tome, nego više da stigne. :(
2015 08 22