Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Dobra boja za kosu

Polako sam počela nalaziti tu i tamo koju sijedu i baš me deprimira. Htjela bi to prekriti pa me zanima koja boja za kosu je dobra. Imam smeđu kosu al pri vrhovima mi je svjetlija i ne bi je htjela potamniti nego da boja bude što sličnija mojoj. Imam iskustva u farbanju al voljela bi naći neku boju koja će prekriti tih par neželjenih dlaka [:smije] Pomoć,koje vi koristite a da se ne ispiru tako brzo? Frizer ne dolazi u obzir jer mi redovito napravi nešto što ne želim, tako da mi se ne da bacat novce. [:jezik]
2015 08 25
pocupaj
2015 08 25
Za prekrivanje je dobra Syoss, meni do sad najbolja boja. Ali ja koristim crvenu pa ne znam koju nijansu bi trebala.
2015 08 25
Super, sad je na sniženju u Dm-u. Čupat mi se ne da...
2015 08 25
onda ti se tek farbat nece dat [:smije]
2015 08 25
casting od Loreala,odlična farba...dugogodišnja upotreba [:sramezljiv]
2015 08 25
Syoss isto,jednako dobra kao Loreal,a jeftinija,ja si dodam par kapi Macadamie u boju za sjaj , a ujedno i nahrani kosu [:smijesi]
2015 08 25
Hoće, hoće..to mi se uvijek da al sam zadnjih god.dana izbjegavala jer sam htjela da mi malo odmori kosa od toga [:smijesi]
2015 08 25
garnier olia [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 08 25
Isti problem , no sa čupanjem ostala bi proćelava, lago onima koji ih nemaju puno pa ih mogu počupati. Imam ostatke balayage-a, smeđa nijansa, i najbolje mi pomaže Palete broj 500, boja se zove Light Brown.
2015 08 25