Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dizanje oglasa

ja fakat zabrijala da 50 zena prodaje iste slape i majicu [:smije] ono, kaj ne valja s njom da ju svi prodaju
2015 08 27
cek, ne kuzim kaj hoces reci, karolina? nisi se imala s cime vratit iz engleske mjesec dana jer si na krpama dobila samo tri upita? [:sokiran]
2015 08 27
znaci, mislis da si se djaba vratila
2015 08 27
aha, znaci namjerno ostavljas lazni dojam da ti otvoreni plamen gori pod guzicom. tebi uopce nije vruce. [:sokiran]
2015 08 27
Samo nek dizu oglase,i reklamiraju se,kako god je na krpama,zna se da takve to nisu radile predugo [:smije] jer su bile onemogucene [:sramezljiv]
2015 08 27
nemoj rec da te odlazak u englesku na mjesec dana srozao na prosjacki stap? [:sokiran]
2015 08 27
ahamm.... [:smije]
2015 08 27
[:smije] [:smije]
2015 08 27
ajmo pozvat admina2 da napravi malo reda...
2015 08 27
da je pravi platio bi ti cuvanje bebice. il te bogato udao za nekog pajdu, pa da mu mukte bejbisitas, svi sretni. ili ti jednostavno poslao mjesecno 20 funata oliti 200kn, kolka ti je zarada od krpica kad si najjaktivnija.
2015 08 27
aha, dakle nisko padanje je radit konkretan posao za novac, a ovo sta radis na krpama za nagrepst 200kuna maksimalno u mjesec dana je sto? damski? fer prema ostalima? gospodski? s mjerom? u krajnjoj liniji, profitabilno?
2015 08 27
KarolinoVelika,nadji mi di je admin objavila i dala sluzbeno da se oglasi dizu u danu najmanje 20 puta,ja ti spomenik sklesam...odmah!Iz vlastitog djepa,keshom only,naravno zaradjenim na krpama bez reklamiranja [:sramezljiv]
2015 08 27
"sta ja to radim na krpicama? " - dizes jedne te iste oglase svaki dan, svaki po nekoliko puta dnevno. "ti nesto drugo radis jel?? " - zelis reci da i ja to radim? "niti se nigdje ne oglasavam niti teme otvaram ko ti .." - ne oglasavas se? procitaj opet prvi red ovog posta. a onda se prisjeti sta si po forumu radila na reklama-temama dok ih par nije poginulo za primjer ostalima. otvaranje tema je zabranjeno? "i ne nije nisko padanje rad " - procitaj opet vlastiti upis stranicu ranije. "netko zivi od toga sto proda ovdje " - daj neki recept za spojiti mjesec s nedva nagrebenih 200kn na nacin opisan u prvom redu ovog posta. spasit ces mnoge zivote. i obraze. ili se suzdrzi i ne vrijedjaj ljude koji od prodaje na krpicama zaista zive stavljanjem sebe pod isti nazivnik s njima.
2015 08 27
"draga daj se smiri malo u cemu je tvoj problem ne razumijem ? hoces reci da se nesmije dizati oglase??." - simptomaticno je da si se prepoznala u temi. nije da te itko zvao ili prozvao, sama si dosla i pocela se braniti. dakle znas o cemu se radi i znas da debelo prekoracujes granicu time sto radis. ili mozda ipak ne? "ja nemam pojma sta ti radis i koliko prodas i zaradis ovdje na krpicama" - citirala sam tvoj upis gdje tvrdis da radim isto sto i ti. i da otvaram teme na forumu. ili si vidovita ili bubnes i ostanes ziva. odaberi. "isto kako i ti neznas apsolutno nista o meni ...napadas me bez ikakvog razloga ..tebi smetaju moji oglasi posebno ? ja sam jedina koja dize oglase na krpicama koje ti vidis svaki dan po nekoliko puta ?? i kad kazem netko zivi od ovoga ne mislim na sebe ....." - ponavljam, sama si se prepoznala u temi i dosla se braniti. na nacin da si potegla kartu da neki od toga zive. opet si bubnula i ostala ziva?
2015 08 27
"ja nemam pojma sta ti radis i koliko prodas i zaradis ovdje na krpicama isto kako i ti neznas apsolutno nista o meni ..." "..draga uzivaj ti u forumu posto vidim da te u svakom postu ima " - malo si kontradiktorna, samu sebe opovrgavas. " i kad kazem netko zivi od ovoga ne mislim na sebe ....." "odo ja svojim putem objavit koji oglas prodat nesto da zaradim tih 200 kn da mogu djete prehranit a ti udri po nekoj drugoj budali pa pa smije " - jos se rugas ljudima koji zaista krpaju kraj s krajem prodajom stvari na krpicama? zaista? i ne kaze se djete, vec dijete. zgodno je znati kako se rijec pise, kad vec vuces bas tu rijec kao kartu. sto je interesantno, donedavno si za sebe tvrdila da si dijete. opet malo kontradiktorna? mjok usput, da te pohvalim, probila si vlastiti rekord, citava 4 sata nisi digla nijedan oglas. padace peceni pilitji
2015 08 27