Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dizanje oglasa

naravno jer ne zelim imati posla s ljudim kao sto si ti ...poslala sam adminki upit oko objavljivanja oglasa pa ako mi ona kaze da se to nesmije ja cu prestati a tebe sam prijavila je ocito nemas pametnijeg posla nego vrijedati ljude na forumu ...
2015 08 27
šta ti misliš da si jedina koja je prijavila cipku u njenih 18 000 postova?I jos je tu s nama? Hm.... A s brisanjem postova si samu sebe dokazala....stoji iza onog šta si napisala...uostalom,mogla si obrisat kad je sve skrinsotano,i da,takodjer poslano adminki u box....trece,da mi je samo vidit kako si slozila adminki pitanje u vezi reklamiranja...i bas me zanima hoce li ti odgovoriti [:smije]
2015 08 27
"KarolinaKera , prije 2 minuta - naravno jer ne zelim imati posla s ljudim kao sto si ti ...poslala sam adminki upit oko objavljivanja oglasa pa ako mi ona kaze da se to nesmije ja cu prestati a tebe sam prijavila je ocito nemas pametnijeg posla nego vrijedati ljude na forumu ..." eno je opet. [:smije] na temi niti te tko prozvao niti pozvao niti vrijedjao. sama si se i pozvala i prozvala, da upravo ti to radis. usput si ti mene optuzila da radim sto i ti i rugala se ideji imanja konkretnog posla i ljudima koji nisu te srece vec od prodaje na krpicama zive. kad smo vec kod vrijedjanja. ps - hvala sto si se, osim na temi, dodatno prijavila adminu. mozda se potaknuta bas tvojim primjerom i javno ocituje. po mogucnosti s novim pravilom, kad je tebi prvoj, kako sama tvrdis, potrebno precizno nacrtati granicu izmedju uporabe i zlouporabe krpica.
2015 08 27
A glupih ljudi [:sokiran] [:place]
2015 08 27
[:smije] [:smije] [:smije]
2015 08 27
Kako im se samo da? [:sokiran] [:smije] [:smije]
2015 08 27
Ono kad te vrazi gone da cijeli dan moras provesti u prve dvije stranice "najnovijih" oglasa s predmetima koje oglasavas otkako si na krpama. [:znoji] [:znoji] [:smije]
2015 08 27
imaju malo puno slobodnog vremena u rukama [:smije]
2015 08 29
neka samo nastave. tjerat svoje potencijalne kupce drugima [:smije] .
2015 09 03
1 2 3