Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

burza, hzzo, .... kasnjnje?

drage moje jeli koja od vas nije ispostovala rok od 30 za prijavu na hzzo kao nezaposlen meni npr sutra 34. dan od prekida radnog odnosa, cekala sam jednu firmu da mi se javi ali na kraju se jos nisu javili i sada bih isla na burzu zbog doprinosa.... thx... [:poljubac]
2015 08 27
ja sam kasnila 2-3 dana, ali sve je bilo ok [:smijesi]
2015 08 27
ah, utjesila si me :D ako odem npr u ponedjeljak hoce li me primiti? to me zanima jer moj bivsi poslodavac me zeznuo s papirima... ili da sutra ipak odem bez papira...imam samo ugovor, nemam platne liste niti razlog zasto ne radim
2015 08 27
moj ti je prijedlog da im se čim prije javiš, bilo kako. to ti je najsigurnije [:smijesi]
2015 08 27
Nekad iz hzzo nazovu i pitaju zasto se niste javili.upozore vas prvi put i kazu vam kada je sljedece javljanje. Mozda to ovisi kakvog savjetnika imate,moja je super uvijek izade u susret [:hihot]
2015 08 27
ako nemaš sve papire, dat će ti rok da pribaviš ono što nemaš, bitno je da se što ranije javiš [:kesi] ali ne kužim zbog kakvih doprinosa bi išla na burzu?
2015 08 27
ne za savjetovanje nego javljanje nakon prekida radnog odnosa, ja nikad nisam bila na burzi nego sad po prvi put u 15god...
2015 08 27
u svakom slučaju, javi im se /odi do njih prvom prilikom [:smijesi]
2015 08 27
hocu trazit poticaj za samozaposljavanje, proces traje 3mjeseca, a 6mj imas pravo na naknadu od 160 ili vise kn
2015 08 27
sutra ranim jutrom...eh sad info di u zg jesu? :D :D :D
2015 08 27
aha, ti bi mjere za zapošljavanje [:smijesi] samo se odmah pripremi na dosadne i isprazne priče, bespotrebna hodanja i hrpu papirologije, jer po našim zakonima tako to funkcionira...nažalost [:tuzan] i najvažnije je da imaš poslovni plan dobro razrađen [:kesi] sretno [:zaljubljen]
2015 08 27
hvalala :)
2015 08 27