Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Razgovor za posao , savjet molim

nisam volontirala niti išta drugo radila [:tuzan] zato i pitam jer nisam sigurna šta reći o sebi :/
2015 09 01
:fejspalm: [:smije] [:place] [:smije]
2015 09 02
vanna, a možeš i sjediti kod kuće i vrtiti prste, to je puno prihvatljivije većem dijelu hrvatskog življa :) no, istina je da su mnogi liječnici svoj obavezni staž jednim dijelom i volontirali (npr. šest mjeseci volontiranja i onda šest mjeseci plaćenog stažiranja)
2015 09 02
ako je "posao" iz linka to sto ce nekog spasit, nek si, nazalost, odma ode po lopatu
2015 09 02
cipelitza.... link je primjer, kao što je i šest mjeseci volontiranja liječnika primjer, a nekako sumnjam da liječnik treba ići po lopatu...
2015 09 03
meni je posve jasno da si i ideju i taj posao i tog poslodavca linkala bez da si pazljivo procitala oglas, prolistala po stranici i impressumu iste. jer da jesi..ajme. ;)
2015 09 03
jesi li baš sigurna u to što pišeš ili imaš predrasude? moji savjeti nisu dobri?
2015 09 04
sigurna sam u to da kad nesto predlazes ljudima, da se o tome necemu detaljnije informiras. preletila sam okom pa mi se ucinilo sjajnom idejom nije nikakvo polaziste. guglaj pa shvati o cemu pricam. ili nemoj. al ne predlazi drugima. prijavi se ti. pa javi kako si prosla. to bi zapravo bilo najbolje. nije da traze lijecnike, toe portal s tekstovima koji veze sa znanoscu, jos manje medicinom, imaju. da si pogledala vidjela bi
2015 09 04
hvala, imam već odličan posao, vjerojatno zato što sam glupa i dijelim glupe savjete [:smije]
2015 09 04
nisam izjavila da si glupa, niti da ti je savjet glup. nepromisljen da. brzoplet da. ni manje ni vise lijecnicima si savjetovala da idu volontirat na vonabi znanstveni portal. portal na kojem je (da si uopce kliknula vidjela bi i sama) vrhunac znanosti prelos gugl tranzlejt kopipejst iz medija na ili ispod nivoa zutog tiska, a ne iz znanstvenih i medicinskih izvora. ne znam bas da bi se lijecnici prepoznali kao volonteri na takvom mjestu. za portal ne bismo ni znali da postoji da njegova direktorica ne mlati linkove di stigne kako stigne, pa tako i na krpama. [:smije] cura otvori temu o prevari/raskidu, a direktorica dodje i opali link na tekst o penisima. mogu tek izraziti nadu da ce ti na tvom poslu ostati lijepo do penzije, kako nikad ne bi dosla na to da u obzir ikad uzmes opciju da ides tamo volontirati.
2015 09 04
Malo sam pričekala da PROMIŠLJENO promijeniš odgovor. Brzopleto si povezala primjer VOLONTIRANJA na portalu s primjerom VOLONTIRANJA liječnika 6 mjeseci u domu zdravlja, bolnici ili sl.
2015 09 04
kakve veze ima link koji si stavila s volontiranjem lijecnika u domu zdravlja ili bolnici?
2015 09 04
1 2