Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Meow cat please meow back!

Jesmo spremni za večeras? 😺❤️‍🔥🇭🇷 Sretno nam svima 🇭🇷
prije 24 dana, 09:35
Gleda se 😀
prije 24 dana, 09:50
Kod nas na trgu će biti veliki ekran!!! :")
prije 24 dana, 13:36
ALI, vidjet ćete, Izrael će odnijeti pobjedu, Lasagna će bit drugi.
prije 24 dana, 13:36
Nedvojbeno je najbolji, svi drugi su daaaaleko iza njega. Politike redovito ima i tamo gdje je nikako ne bi smjelo biti i neću se iznenaditi ako ne pobijedi. Za mene osobno je ionako već apsolutno prvi.
prije 24 dana, 18:11
Na kraju krajeva, što očekivati od Eurovizijske politike ako su ga gospoda iz Dore prvotno odbacila???? Užas tko sjedi tamo i odlučuje.
prije 24 dana, 18:21
I na kraju pobijedi momak u suknjici iz Švicarske 🤯 Kako mi drago što je razbio plaketu, ionako ju nije ni zaslužio...
prije 23 dana, 08:19
Baby Lasagna je nas pobjednik bez obzira na rezultat 🇭🇷🇭🇷✌️✌️🫶🫶🥳🥳🥂🥂❤️❤️
prije 23 dana, 09:20
Pozitivan, zdrav i talentiran mladi muškarac s odličnom pjesmom, pobjeda za Hrvatsku. 🥰
prije 23 dana, 10:10
Moguće da bi pobijedio da je bio u suknjici! Uvijek treba biti korak ispred žirija, ali i uzeti u obzir da nas neke zemlje, iz nekog razloga, baš i ne vole. Također, kad je o pjesmi, aranžmanu i izvedbi riječ, dosta subjektivnosti ima u ocjenjivanju. Također, ljudi od struke nikad ne misle kao narod. Tako da, on je naš pobjednik, a svijet nek misli svoje!
prije 23 dana, 12:07
Moroccan Oil je glavni sponzor Eurosonga. Pogodite gdje se proizvodi. 🙈 🙉 🙊
prije 22 dana, 12:49
> ValerijaDM: > Moroccan Oil je glavni sponzor Eurosonga. Pogodite gdje se proizvodi. 🙈 🙉 🙊 Zato sam i spomenula i Izrael....
prije 22 dana, 20:27