Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cure koje prodaju robu iz second handova

kaj se isćuđavaš ko pura dreku??? pa ove najjače u top članovima odlično žive od toga a glupost je da nemaju za kruh,mislim samo pogledaj lenymodu ,ja bih imala ovakav hodnik.... Isto tako svaki cigan prije mene proba robu u dućanu pa mi dođe isto gdje je kupila [:vrti]
2015 09 03
"zakaj ja pisem na ovak glupoj temi, kme, kme" - pa zato jer se ceses gdje te svrbi [:smije] da mos si misliti, jadne cure nemaju za rezije, ali imaju za internet i za harac po textil prometu... daj kome prodajes te glupe fore. ipak, ulet sa sirotim djecakom koji se utopio je nenadmasan, shit of the year rekla bih, izbjeglice ce vjerojatno imati puno koristi od toga sto ti glumatas savjest na topicu koji s time nema nikakve veze
2015 09 03
Čekajte, šta vi mislite da se u ovim ostalim trgovinama odjeca tretira drugacije? Sve to dolazi iz iste kante. Osobno sam radila u H&M trgovini u skladištu i u tih mjesec dana zaradila osip kojeg sam se jedva rjesila od robe. Roba dolazi u kutijama koje su pitaj boga gdje stajale i cak smo znali nalazit govanca od miseva po njima, prasine, paucine i sta jos svega ne. A posao nam je bio usminkavanje robe za prodaju..
2015 09 03
emmawitch,naravno da roba dolazi u kutijama i svašta ima,jer ipak je to većinom transport iz Kine.Toga ima i u hrani,a kamoli da ne bi bilo među odjćom.No ovdje je riječ o rabljenoj robi kupljenoj po npr.5 kn (iz Kine nošeno ) znači nije novo,a predaje se uglavnom pod novo i nenošeno. Isto ko i one maxi nova štikle od 30kn pa ih prodaju po 100,200 kn. A o H&M,Zari i sličnim "brendodima" se naveliko pisalo o uvjetima rada(u tvornicama).
2015 09 03
maJa2015 da znam ali odgovaram na neke postoje gdje se pise kako mogu kupovat u secondu jer pitaj boga tko je nosio itd. samo sam htjela napomenuti da je ista stvar. O ovom o cemu je stvarno tema nemam komentara zato i kupujem slabo jer mi je lakse prosetet po gradu i kupit za jeftinije (svaka cast izuzetcima postujem ih i kad neidjem uvijek cu kupit nesto).
2015 09 03
Pa ako tako gledas,tehnicki je i ova roba koju mi svi prodajemo je rabljena.zar ne?meni je svejedno tko sta prodaje.svatko se snalazi kako moze.meni smeta kad netko napise da je roba nova a zapravo je nosena 2-3 puta ili kad netko stavi cipele iz maxi nove za 200-250 kn,a dodu 30.ovo drugo mi ne smeta.ako mi se svida ja cu poslati upit [:smijesi]
2015 09 03
neću o preprodavačicama.... ali odavno se ne nasmijah ovako slatko na činjenicu da se netko gadi kupiti robicu iz SH shopa.....a kupuje i prodaje na krpicama !! [:smije] [:smije] [:hihot] [:place]
2015 09 04
Meni to nimalo ne smeta,a i zašto bi,ako je roba ispravno opisana i po nekim prikladnim cijenama?Kao što kopam po sh-u, tak i ovdje pregledam i baš mi je svejedno. [:jezik]
2015 09 04
1 2