Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Jad i jad :(

Subota pola 3 a ja na krpicama,pa ne znam dali bi plakala ili se smijala... Curice krpičarke,koliko vas je kao ja? Ne znam koji vrag svim mojim curama,sve se poudale i nijedna neće više van,samo ja ostala,nikoga da izađem van,pa hallo 26 mi je tek,da se udam ili kaj? život subotom na fejsu i krpicama,očaj živi..
2015 09 06
hey soul sister [:smije] [:smije] [:place] [:place] [:smije] [:smije]
2015 09 06
Se i tvoje poudale ili zavukle sa dečkićima? Ja sam mislila da se to nikad neće dog jer nas je 7 bilo a na kraju odoše djevojčice,postale žene majke kraljice a ja Pale sam na svijetu.. [:tuzan]
2015 09 06
To tak ide.uzas
2015 09 06
Ajmeee, pa sve tri ste iz Zg...dogovorite se i izađite zajedno [:smijesi] ..PticMarinkic, a i zašto ne bi išla sama van? Gdje god da izađeš, pretpostavljam da bi srela nekog poznatog. Iskoristi to kaj živiš u Zagrebu! Toliko koncerata, mogućih opcija..ja bi samo po koncertima visjela [:smije]
2015 09 06
[:smije] [slika:1d7c0dd0-f0e7-4e95-b1d8-65a77448f7bf]
2015 09 06
Curke idemo van,upoznat ćemo se vani i supee :D ...Nisam iz Zagreba al imam di prespavat,ma izašla bi bilo di,ovo više nije humano,prije me nikad nije bilo doma a sad me mama tijera da izađem iz kuće..počet ću se družit sa mlađima očito :(
2015 09 06