Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Koje biljno mlijeko je fino sa kavom?

Nemrem više podnjet miris i okus kravljeg mlijeka u kavi, ili samnom neš ne štima, ili to mlijeko više ne valja. Kaj preporučate za finu kavu?
prije 7 sata
Uff meni su sva biljna u kavi grozna... probala sam sve jer takoder ne volim kravlje mlijeko, ne pijem ga al nazalost nisam nasla dostojnu zamjenu za kavu jer ju pijem bez secera pa mi je par kapi kravljeg mlijeka jedino sto moze ublaziti tu gorcinu a da ju ne razvodni! Eventualno moze proci ono mlijeko u prahu (bjelilo) bas za kavu!
prije 6 sata
🤣🤣🤣Meni je zobeno ovak fino, al s kavom bezveze. I ja pijem bez šećera, i stvarno pijem finu filter kavu, u njemačkoj sam znala kupiti jako ukusno vrhnje za kavu, al kod nas tog nema, a naše slatko vrhnje mi ne paše u kavi. Probat ću taj prah, ili se prebacit na crnu kahvu. A,jel možda netko nalazi neko fino vrhnje za kavu?
prije 4 sata
Kravlje mlijeko sam zamjenila rižinim, nekako mi najbolje paše, dok kokosovo ili badmovo koristim za pahuljice.
prije 2 sata
Da, za pahuljice su ta fina, doduše rižino još nisam probala. Sojino jedino ne dolazi u obzir, nevolim soju.
prije 2 sata