Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevara? Molim savjet i pomoć!

Prije devet dana uplatila sam korisnici novce za bluzu. Prije sedam dana pitala sam ju je li vidjela uplatu. Nema odgovora. Prije pet dana ponovno saljem upit da li je bluza poslana. Nema odgovora. Prije dva dana opet pisem i molim za odgovor i informaciju kada ce paket biti poslan. Nista. Korisnica se kroz cijelo ovo vrijeme uredno prijavljivala i bila aktivna, ali nakon moje zadnje poruke vise je nema ni ovdje. Buduci da ima poprilican broj pozitivnih, nisam posumnjala da bi nesto moglo poci po zlu. Na kraju sam citajuci pozitivne povratne vidjela da cure pisu kako je slanje kasnilo ili kako je trebalo dugo za realizaciju suradnje. Sto uciniti? Cekati jos ili...? Ovo mi je prvo ovakvo iskustvo na krpicama i molim za bilo kakvu pomoc i savjet! Hvala svima unaprijed! Korisnica - https://mojekrpice.hr/_troublemaker-227750
prije 2 sata
Stavite link na profil u temu i ostavite negativnu. Ako i nije prevara, vec samo kasnjenje, ne radi se to tako.
prije 2 sata
> Desinićka: > Stavite link na profil u temu i ostavite negativnu. Ako i nije prevara, vec samo kasnjenje, ne radi se to tako. Hvala! Dodala sam link na profil, a ostavit cu i negativnu. Malo je reci da mi je muka svaki put kad joj procitam nadimak 😅
prije 2 sata
Posaljite link profila adminu da provjeri, moze biti hakirani korisnik.
prije 42 minuta