Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

pitanja na razgovoru za posao

obično bude recite nešto o sebi, di se vidite za 2 godine, koje su vaše sposobnosti, koje su mane, zašto ne radite, imate pitanja za nas.... kako vi na razgovoru za posao ....? svaki savjet dobro došao... [:smijesi]
2015 09 07
moje misljenje da na razgovoru za posao previse ispituju nebitne stvari i provode nekakve testove i ispitivanja kako bi saznalai o vama neke stavri koje za posao u opce nisu bitne! bitno je za koju vrstu posla se javljas te shodno tome postavljau pitanja na sve ostalo sto mislis da nema veze sa zaposlenem na to određeno mijesto nemoras odgovorit pod cijenu da se i ne zaposlis. evo tako ja [:smijesi]
2015 09 07
1. Recite nešto o sebi 2. Zašto ste se prijavili za ovo radno mjesto 3.Dali znate koi če biti vaš opis posla 4. Kao se nosite sa stresom 5. Da dobijete više zadataka po kojem principu bi ih riješavali 6. Z6ašto bi baš vas trebali odabrati 7. Dali imate kakva pitanja za komisiju [:zaljubljen] [:zaljubljen] evo nekih koje se ja sječam
2015 09 07
što se tiče opisa posla sumnjam da to pitaju ,jer njima svima odgovara da ne znate opis posla ja 27 godina u jednoj firmi radim pa kad pitam tko mi je zapravo šef ,dobijem živčani odgovor kako to mogu upće pitati ,kad pitam koji su poslovi koje moram obavljati ,opet odgovor radi sve što ti šef bilo koji dakle,kaže....što je najgore firma je državna pa se to dozvoljava,odgovara im da štede na ljudstvu pa da netko obavi i poslove koji ne spadaju u njegovo ,naravno ne dobiješ više plaćeno za to ,izrabljivanje do daske! a na razgovorima za posao čula sam pitaju ženski rod obično,da li planiraju trudnoću ,imaju li malu djecu.....jer to je sve nepodobno zpr!eto nisam baš blistavo ništa ispričala al je nažalost tako,a natječaji su proforme radi obično se već zna tko će se primiti,haha,lijepa naša puna nepotizma [:smije]
2015 09 07
Florence, nije baš svugdje tako.
2015 09 07
ajd hvala bogu ako nije [:zaljubljen]
2015 09 07
Najbolje mi je ono: "Smatrate li se dobrom osobom"? [:sokiran]
2015 09 07
najbolje pitanje mi je koje su vase mane!! pa tko ce to pricati o svojim manama kad treba dobiti posao sigurno vas nece primiti radi neke dobre mane!! [:smije] a privatne stavri dok me upitaju ja ustajem od stola i zahvaljujem se na razgovoru i doviđenja.
2015 09 08