Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

zavaljani na krpicama

mislim da sam zavaljana od strane korisnice nevafashion, naime sinoc sam uplatila novce za leopard stikle i poslala joj kopiju uplate, trazila sam ju br za pracenje kad poslaje, medutim ona meni jutros salje sliku onog papira kaj se ispuni za slanje i na njemu nema uopce njenih podataka, samo ispod datum i zasvrljani potpis....moje pitanje jel netko jos s njom poslovao ? [:ljut]
2015 09 07
Nema povratnih, tako da dosad očito nitko nije poslovao.. Jeis joj rekla da to nije to? [:kesi]
2015 09 07
To preko pošte? Ima li na papiriću otisnuta šifra za praćenje, nju isprinta aparat kod provlačenja papirića na pošti? To je u biti jedina bitna informacija, nije nužno da je napisala podatke (ni svoje, ni tvoje) na papirić, npr ako je teta na pošti zna ili je bila gužva, znaju nekad provući taj papirić prazan, radi brzine, pa ti kažu da poslije nadopišeš podatke.
2015 09 07
ako je to ova šta piše bez i jedne povratne,onda vjerojatno nije nitko surađivao s njom
2015 09 07
da ali ima prodanih stvari, neka kosulja pa sam mislila mozda cura nije ostavila povratnu.....a ta slika kaj je poslala je onaj papir sto se ispunjava kad se salje prek tiska [:sramezljiv] tak mi i treba kad ja svima vjerujem [:vrti]
2015 09 07
Hmmm očekujemo onda još jednu temu ovakvog tipa.. Piši joj u inbox
2015 09 07
eto to mi je poslala [:frustriran]
2015 09 07
definitivno nije poslala. Ne može dobiti natrag taj papir bez šifre paketa.. [:vrti]
2015 09 07
pozdrav ljudi sori što sam upala u krivu temu ali9 imam pitanje zašto se ne mogu objavljivati artikli ili to samo ja ne mogu? :(
2015 09 07
ma nije poslala cim nije sve ispunjeno i ovak slikano.. [:sokiran]
2015 09 07
da, kad sam to vidjela odmah sam skuzila da me izgleda zavaljala.....kaj sad da radim, koji mi je iduci potez [:znoji] poslala sam joj u inbox poruku al nje nema na krpicama [:vrti]
2015 09 07
ovo je prvi puta da vidim da je netko svoje artikle slikao u kaficu [:smije] [:place] ili se to meni cini.....neon suknja kod te sto jekao poslala
2015 09 07
daaa sad vidim ili je skola, jos bolje [:hihot]
2015 09 07
Nije poslala, jer u gornjem desnom uglu koliko vidim sa slike ima samo šifra prodajnog mjesta, a ne vide se brojevi za šifru paketa koji se nalaze u rubrici iznad.
2015 09 07
zavaljana triput. na 60 transakcija to je oko 5%.
2015 09 07
1 2 3