Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Diplomski studij socijalnog rada

Da li je se netko možda prebacivao sa jednog drugog faksa na ovaj smjer. Upisat ću diplomski studij filozofije sada ali sam razmišljala još i paralelno ovo upisati. Zanima me pošto je kod njih 4 plus 1 godina, kakva je ta razlikovna godina. Jesu li to ovi „Pripremni semestri„ kako na stranici njihovoj piše? Kako stoji sa predavanjima da li se mora biti tamo redovit s obzirom da moram jos i ova moja predavanja pohađati? Nazvat cu sama sutra najbolje referadu ali bih ipak jako zahvalna bila ako netko ima možda par informacija za mene [:smijesi]
2015 09 13
Zaboravila sam naglasiti da o fakultetu u Zagrebu pričam [:kesi]
2015 09 13
PRAVO UPISA Za upis na studij pristupnik treba imati najmanje 240 ECTS bodova ostvarenih završetkom preddiplomskog sveučilišnog studija socijalnog rada. Pristupnici koji su završili preddiplomski sveučilišni studij na kojem su stekli najmanje 180 ECTS bodova (filozofski fakultet – studij pedagogije, sociologije, psihologije, filozofije, teološki fakultet i Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet) trebaju upisati razlikovnu studijsku godinu (2 semestra) kako bi po njezinom uspješnom okončanju (stjecanju 60 ECTS bodova) mogli upisati sveučilišni diplomski studij socijalnog rada. Pristupnici koji su završili preddiplomski sveučilišni studij iz drugih društvenih znanosti u kojem su stekli 240 ECTS bodova, također moraju upisati razlikovne semestre kako bi dobili potrebno znanje za nastavak studija u ovom području,
2015 09 13
Hvala vidjela sam to na stranici, samo sam htjela ovdje postaviti pitanje jer mi možda netko može dati komentar iz osobnog iskustva. Jasno mi je da se ta razlika od 60 ects mora polagati. Ali možda je netko već išao paralelno na taj studij pa ima iskustva....
2015 09 13
Pošalji mail, prije će ti odgovoriti nego se javiti na telefon. Vrijeme je ispitnih rokova.
2015 09 13
ok hvalaa
2015 09 13