Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

VALENTINA MEDARIC, CACINCI

Dakle zenskica je prevarantica, dogovori robu za zamjenu, a svoju ne posalje! Uglavnom izvlaci se na sve moguce nacine kao nema vremena otici poslati pa onda nakon tjedan dana napise da nemoze pronaci robu koju duguje u ormaru, da joj se to jos nikada nije dogodilo itd... uglavnom ponudi se vratiti robu koju je zaprimila ali naravno ni od toga nista danima. Danas dodjem na njezin profil kada roba sva pobrisana, u povratnima negativna kao kuca ( ne od mene ) dakle vise nas je nasamarila na istu foru. Vjerojatno ce sada otvoriti novi profil pa cisto da znate zove se VALENTINA MEDARIC, LIPOVACKA 69, CACINCI
2015 09 14
Daj link na profil.
2015 09 14
Kako se zove profil, ako vec nemozes staviti link?
2015 09 14
Valentina013
2015 09 14
Sara di uvik iskopas ovo? [:hihot]
2015 09 14
Hvala Sara.... [:poljubac]
2015 09 14
Brdo, upišeš u gugl nešto i kad ti se izbaci, imaš sa strane strelicu, to klikneš, pa "spremljeno u privremenu memoriju" i dobiješ webcache [:kesi] Može se i preko url-a, ali malo je kompliciranije i neće uvijek, pa to nije ni bitno [:hihot] Evo slika da možete i same kopati i istraživati [:zaljubljen] [slika:d621d642-df60-403c-808d-cb33e47b85b2]
2015 09 14
I dalje ne mogu shvatiti kako ljudi mogu biti tako odvratni.... Fuj [:frustriran]
2015 09 14
Ni ja...i to za tako sitne pare.To ja zovem kokošarenje,varati i krasti svoje sugrađane koji su u istom sosu ko i ti.Fuj.Budi "frajer/ica" pa opljačkaj banku ,a ne "sitnu raju".
2015 09 15
Hvala sara! [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 09 15
Likuša danas promjenila mjesto odakle je, sada navela ČABAR, inače je iz ČAČINACA
2015 09 15
O Saro ti si pravi izvor informacija [:zaljubljen] .... Jednoj krpičarki je rekla da nema novca jer ih je petero u kući a nitko nigdje ne radi!!! [:smijesi] Koma....
2015 09 15
Pronasla sam i ja sofiju i nikicu [:hihot] malo sam priprijetila da cu ih kontaktirati pa da vidimo hoce li se doticna dozvati pameti, ima dan fore da vrati jaknu [:sokiran]
2015 09 15
javljaj ishode i sretno [:zaljubljen]
2015 09 15
Mislim da napokon moja jaknica putuje kuci... Kad neide milom onda ide silom, srecom pa se dozvala pameti, sto znaci da je moje prestrasivanje urodilo plodom. Neznam sta joj je to sve trebalo, danas je javila sifru paketa nakon dva tjedna natezanja, nadam se da necu dobiti razrezanu robu ili neku slicnu gadost.
2015 09 16
1 2