Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Krive cipele sa ebaya

Narucila sam Marantice na žniranje sa ebaya iz Kine i poslali su mi Marantice na čičak.. Ne da ne liče kao cipele na slici, nego su nebo i zemlja.. Čini mi se da ih nije alučajno poslao,nego da on ni nema te na žniranje,nego samo lošu kopiju i sta da radim sad?? Poslala sam mu poruku da su mi stige krive i da želim svoj novac nazad. Jednom davno sam nešto načula da se prodavača može blokirati,da više ne može poslovat kod ga se ne odblokira,jel to istina ili ne? Ajde pliz iskustva pišitr ako ste bili u ovakvoj situaciji. Hvala unaprijed [:poljubac]
2015 09 14
Samo ostavi jako lošu negativnu ocjenu i odmah će reagirati! Tako svaki put napravim i brzo dobijem novce uz ispriku, radilo se od 2$ ili 25$ Pokušaj tako za prvu ruku, a onda pronađi taj block [:kesi]
2015 09 14
Otvori case na ebayu i ljudi iz ebaya ce ti to rijesiti u roku od dan-dva i dobijes novceke natrag. Ako mozes, poslikaj im te tenisice!
2015 09 14
prvo kontaktiraj njega, da nisi dobila ono što si naručila, da tražiš povrat novca ili da otvaraš case i stavljaš negativnu ocjenu.. novac će stić do sutra :)
2015 09 14
a koja je procedura povrata novca?
2015 09 15