Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zalutalona putu u pošti???

Drage Krpičarke,molim savjet!!!! Nisam dugo ovdje i nemam puno iskustva s prodajom jer sam tek nekoliko stvarčica prodala....svaki puta je sve bilo u redu i sjedne i sa druge strane....ovo mi je sad prva neugodna i neizvjesna situacija..dakle; poslala sam paket poštom na kućnu adresu,pretprošli četvrtak,znači danas tjedan radnih dana. Da li je moguće da paket stvarno nije stigao?? Ili me dotična želi prevariti da joj vratim novac,s tim da je prije toga kupila isto nešto od mene,i sve je bilo u redu? što da radim,mogu li na pošti provjeriti gdje je paket ? Ali kako oni mogu znati gdje je pa nemaju kuverte redne brojeve ?? [:boji] [:zaljubljen] [:tuzan]
2015 09 14
jesi slala obicno ili preporuceno?
2015 09 14
Ako si slala obicno treba i do 14 dana da stigne ako ne onda vjerojatno ni nece. Jedino preporuceno posano postoji sifra i trag poslanog.
2015 09 14
Poslala sam obično.... [:place]
2015 09 14
doćiće... sačekaj te još malo... i meni se tako zna dogoditi... ali dođe... i držim fige da dođe i sve bude OK.... [:smijesi]
2015 09 14
zamolila sam dotičnu da pričeka još do petka.....onda ću joj vratiti novac......i imam pouku za idući put....- šaljem s potvrdom primitka i nikako drugačije....
2015 09 14
Ja sam uplatila novac za nike tajice (200kn) , tajice nikad nisu dosle, a meni je doticna rekla da je izgubila onu karticu sto dobijete kao potvrdu da ste poslali i sto je najgore, ona je kao ljuta na mene, prekasno se javljam ovo ono, a ja njoj uopce ne mogu vjerovati ni da je poslala [:tuzan] bas neugodno iskustvo, nebi nista rekla da nije takva podosta velika suma [:ljut] [:ljut] i tako nista od mojih tajica :( sad ne znam jel ih je posta stvarno izgubila ili ona laze :/
2015 09 14
Eto za nekih pet do sedam kuna razlike živa frka, kakve gluposti, jednostavno ne treba pristati slati obično i gotovo radi tih par kuna nastane frka [:vrti]
2015 09 14
I meni je jedna gospođa poslala hlače poštom koje naravno nisu stigle. Dala bi ruku za nju i ziher sam da je poslano ali koliko čitam i na drugim mjestima, puno ih se žali na poštu i "zagubljene" pakete.
2015 09 14
Miki0505, ali zašto bi joj vraćala novce? Pogotovo ako je sama tražila obično.., mislim čak i ako nije, opet nije naglasila ništa i prema tome je ona odgovorna za to.. druga stvar da si ti zeznila [:sokiran]
2015 09 14
ak, neću stoposto tvrditi, ali ako je poslano preporučeno, mislim da se po imenu ili adresi može ući u trag paketu. Meni je sve nešto sumnjivo kako je baš izgubila potvrdu i baš nekako nisu došle. Smijem pitati koja je to cura u pitanju?
2015 09 14
Svaka preporucena posiljka se moze provjeriti u posti.
2015 09 14
Moj jedan obični paketić se isto tako zagubio (bila sam kupac). I više je paničarila prodavačica nego ja xD Paket se pojavio skoro nakon mjesec dana jer se oštetio na putu , pa su ga iz nepoznatog razloga držali tako dugo i onda ga odlučili ipak isporučit...
2015 09 14
Meni je par puta malo zapelo u pošti i na kraju uvijek došlo. Nikad ništa izgubljeno. Šaljem većinom obično, a i meni tako šalju. Većinom traje dva tri dana, a kad se oduži, naravno da posumnjam, ali na kraju uvijek stigne. A ovo sa izgubljenom potvrdom-sumnjam. Zna se a se potvrda čuva upravo zato da bi mogli onoj drugoj sttrani pokazati u slučaju nečega. Čista prevara draga moja.
2015 09 14
Hvala bogu ja nisam imala takvih iskustava s Poštom, ali nakon ovog svega obično slanje ne dolazi u obzir, samo preporuka, pa nemam se ja vremena s paketima naganjati po mjesec dana, pa za to bi netko trebao odgovarati na posti
2015 09 14
1 2