Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Koja je uopće svrha???

znači ja ako dođem u trgovinu tražiti da eventualno kupim, ako mi se svidi, MORAM kupit??Ma dajte molim vas........
2015 09 15
reklab ti moja baba - svak te zaj* tocno onoliko koliko si dozvolis. kad vidim temu di neka urla trazim, mene uvati smijeh. nikad potreba da joj crtam, tumacim, kamoli stogod nudim. tko trazi, taj ima trazilicu, ostali zaj* koga stignu
2015 09 15
SanjaSanjicha, ti dođeš u dučan i tražiš da nešto eventualno kupiš...ovdje s druge strane upišeš u tražilicu i isto to činiš zar ne? Sigurno ne otvaraš teme kako hitno tražiš tu stvar, navedeš čak i cijenu koju si spremna platiti već isti dan, ljudi ti s druge strane slikavaju tu istu stvar sa svih kuteva da bi dobila odgovor-budem razmislila!!! E to je bezobrazno po meni malo ... Jer šta smo mi budale?
2015 09 15
ja najviše volim HIIITNOOOOOO,čovjek pomisli da joj život o tome ovisi,a kad ono traži "fejsk ugse" usred ljeta sa natpisom" ugs "i da su nove i očuvane i jeftine i po mogućnosti da netko poklanja [:pospan]
2015 09 15
Ima i takvih kaj samo zaje [:frustriran] ali kaj s onima koji nude skroz miliontu stvar..meni to dize zivac.. Trazis ljubicastu vestu a nudi se zelena jakna [:pospan] i onda se jos jedna ubaci "ako nekom treba" ja nudim set lonaca po povoljnoj cijeni [:ljut] Ove kaj vele da ce razmisliti vjerojatno nisu trazile bas tocno to sto ti imas ali ocito bi pristale i na to ako ne nadu ono sto su trazile pa te hoce imat u rezervi.
2015 09 15
je, hitno im svima treba do petka. u cetvrtak navecer. pa slanje bez uplate, bez provjere i icega, do slj srijede kuku lele kmek teme se nizu. uz lajtomotiv ko je koga i kome na dusu i kako ko spava. dafaq [:smije] .
2015 09 15
maJA zaboravila si: "...i može li poštarina gratis" [:smije]
2015 09 15
Nene, chinchilla, tražila točno to [:kesi] ni slično već točno to što je kao hitno tako da nema sumnje...inače se nebi javila jer nisam jedna od onih koja nudi lonce a traže se isključivo crvene štikle npr [:kesi] Inače se zapravo i nikada ne javljam na takve teme jer nikada nemam ono točno točno....ali sad kako sam imala, vidjela sam potencijal za zaradu [:smijesi]
2015 09 15
Ma da... i to da im treba hitno do petka a od ponedjeljka navlače s uplatom, mjerama, pa ih čas nema jer komp zeza haha...i evo poruke u čet.ujutro "Uplatila, šalji odmah prije podne da stigne sutra, treba mi" I najčešće od takvih nema ni povratnih a ni glasa dali je stiglo
2015 09 15
joj kad krenu s temama u stilu izdavanja naredbi, bogati ko da smo na vojnome roku, vec u naslovu gromoglasno dizanje i postrojavanje po visini i velicini stopala, onda u tekstu smjernice, hoce to i bas to, ne javljajte se ak nemate bas to u toj boji i tom broju, imate ga prodat za tolko i s postarinom ovom il onom. rok naravno jucer. beyond hitno. ma da te i udomim da mi dirigiras sta cu ti kuhat [:smije]
2015 09 15
Barbarella, to ti je ono "tražim a boga molim da ne nađem" ili da nađem ali besplatno [:poljubac]
2015 09 15
Da fascinantan je taj petak, dan za metak kako se uplaćuje poslije 5 sati, ali hitno treba poslati, zanimljivo.
2015 09 15
1 2