Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica DramaQueen15

MONIKA OBRADOVIC BRIJUNSKA 17 SISAK Molim administratora da blokira sljedeću korisnicu, prevaranticu.. . Tri mjeseca čekam traperice, prevarila je mene i još osoba. Apeliram i molim, jer ću se ja prisiliti otići do Siska.... A onda će biti svega...... Kunem se,jer mi je puna kapa ovakvih propalica.... Našla sam jednu prije nje i nije se dobro provela.. A bome neće ni ova.. Slušaj balavice, znam da ćeš ovo pročitati ali vrijeme ti je iscurilo.. [:frustriran]
2015 09 17
Gle draga,bez obzira na admina koji na nista ne reagira,osobno bih Uzela stvar u svoje ruke [:kesi]
2015 09 17
Opet prevarantica?! Te nisu na godišnjem ni preko ljeta! [:place]
2015 09 17
ma otidi joj na vrata i opali joj trisku. sta cekas. ja to tako rijesavam, [:frustriran] [:smije]
2015 09 17
i stavi link da znamo
2015 09 17
Samo se kote prevarantice
2015 09 17
Moze link profila?
2015 09 17
Problem je u tome sto sve one vide da im nitko nista ne moze, pa se odluce na nesto takvo. Nema nikakve kazne, a dobiju komad robe, cipele, ...besplatno! A di ces lipse?!? [:vrti]
2015 09 17
Nazoveš mamu,tatu,babu,dede,učiteljicu.Potražiš ju na fesju i osramotiš.Odeš na policiju i prijaviš ju za krađu,duševnu bol itd,itd..
2015 09 17
Vidim ima prekrasne povratne...zrela za blokiranje! Stavite njene osobne podatke na crnu listu..i link profila! Uskoro ocekujmo brisanje artikala...i otvaranje novog profila..ako ga vec nema!
2015 09 17
Sva sreca da nisam imala losih iskustava, ali ako ne stavite link, bojim se da cu imati uskoro.Upozorite nad ostale Vi koje ste prevarene! Jedino tako cemo ih "srezati" u korjenu.
2015 09 17
Ima Obradović Davorin na 17a, nez jel joj to tata. Ima i broj mobitela i kućni :)
2015 09 17
Strašno [:tuzan]
2015 09 17
Kad pozvoniš na vrata nemoj se predstavit [:hihot] sakrij rupicu..i udri mokrim novinama po nogama
2015 09 17
Daaa Brdo Suza, baš ta. Sry što ste cekale dugo odgovor, Al nisam se bila u mogućnosti ulogirati. Pa naravno žene moje, uzimam stvari u svoje ruke, jer očito je to jedino i ispravno..
2015 09 17
1 2