Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Javna pohvala za korisnice...

Drage cure, evo da vratim malo nade i radosti na ovaj forum nakon svakodnevnih postova o prevarama, krađama i sl. Tu sam već dvije godine i imala sam u 99% slučajeva super iskustva. Zahvaljujem svima koji su doprinijeli da ne odem s krpica, iako mi je nakon svakakvih napisa znalo doći da se pokupim. Osim drugih dragih cura, moram posebno zahvaliti korisnicama Inaa44 i MarinaButinski (MarinaMihael) koje su mi, i same u svojim teškim situacijama, jako pomogle ne samo stvarčicama, slanju, dogovorima, nego i savjetima i svojim iskustvima, a to mi je jako važno. Divne su osobe i možda nemaju 200 povratnih, ali želim im bar toliko..i više, iako povratne ne govore (gotovo) ništa o osobi. Cure, puno, puno vam hvala! A vama ostalima želim puno lijepih i ugodnih iskustava. Sretno! [:poljubac]
2015 09 19
Bravo cure [:poljubac]
2015 09 19
lijepo [:smijesi]
2015 09 19
[:zaljubljen] [:zaljubljen] .....i ja sam ovdje "upoznala" par cura koje su stvarno prekrasne..koje su mi pomogle savjetima....koje su odvojile svoje vrijeme za mene..zbog toga sam im zahvalna i imaju posebno mjesto u mom srcu [:zaljubljen] ........
2015 09 19
ja isto mislim da je vecina tu super, stvarno je malo losih, samo se za njih najvise cuje meni su krpice odlicne ;)
2015 09 19
Samo tako nastavite curke! [:kesi] I ja vjerujem da tu ima vise dobrih cura nego losih, ali o njima se malo manje prica [:zaljubljen]
2015 09 19
Lijepo je vidjeti ovako nešto [:zaljubljen]
2015 09 19
Napokon malo i pozitive, superrrr :) [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 09 19
Drage moje, iz iskustva mogu reći da je ovdje 99% predivnih djevojaka. Ina i Marina su to samo potvrdile [:smijesi] [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 09 19
Bravoooo [:kesi]
2015 09 19
[:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] bravo cureee!!!
2015 09 20
Ma dajte molim vas. Marina je prava mustra. Već mjesec dana čekam da mi pošalje majicu,a ona zavlači da joj je dijete bolesno. Nedavno sam vidjela prijavu protiv nje i kad sam pogledala slike na fejsu nisam primijetila da je tom djetetu išta od navedenog. Dotična se još razljutila kad sam skrenula pozornost da mi je poslala krivu majicu-pogrešna veličina i isprane crne boje tj. sive za nenositi drugdje osim po doma. Čekam njen odgovor,a onda ide na crnu listu.
2015 10 08