Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Državni stručni ispit

Da li je tko polagao državni stručni ispit, a da je stažirao u MUP-u? I da li znate kako se određuje posebni dio ispita? Hvala :)
2015 09 21
Cijeli dan si tamo, postoji usmeni i pismeni, polaze se sve u jednom danu.
2015 09 21
Na stranicama Ministarstva uprave sve je detaljno objasnjeno. A imaju i pitanja po kojima možes učiti opći dio.
2015 09 21
znam za opći dio, zanima me posebni dio. Mislim da se taj dio dobije rješenjem, ovisi gdje se radi
2015 09 21
Da posebni dio ovisi o mjestu na koje si raspoređena. Piše se pismeni, a poslije toga usmeni, s time da na pismenom dijelu smiješ imati svu literaturu sa sobom i koristiti ju. Jedino nesmiješ mob koristiti.
2015 09 22
Pismeni dio nije težak, ali treba svu literaturu pročitati tako da znaš o čemu se radi. Pitanje koje sam ja dobila (samo 1) na pismenom pišeš uz pomoć literature jer im je bitno samo da znaš tumačiti zakone. Meni su na usmenom postavljali još 5-6 pitanja iz istog zakona iz kojeg mi je bilo ovo pitanje na pismenom tako da ti preporučam da, nakon što završiš s pismenim dijelom, ponoviš malo taj zakon.
2015 09 23