Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

tisak-vi ste prvi u redu cekanja-tako dovijeka

Zvala tisak!! Koji pobogu red cekanja? I dal je taj tisak uopce moguce dobit na telefon? A supci naplacuju odma a ne od javljamja operatera. Zvala preko 20 min i slusala neku idiotsku muziku dok mi govori "vi ste prvi u redu cekanja" pa odustala, pa opet zvala. Dok mi cijeli bon na mobu nije nestao. Jel se ovi s tiska ikad jave i koji pobogu red cekanja?
2015 09 22
Ja sam zvala prije nekih 2 mjeseca za paket isto tako i sjedila na telefonu vise od pola sata dok se nisu javili
2015 09 22
Za 1 paketić zvala 2 puta, javio se dečko i sve uzeo podatke i broj mobitela i kao javiti će on dok provijeri gdje je zastao paketić i ništa ni dan danas..a to već prije mj. dana zvala..tako mogu i ja raditi na tom telefonu.. [:smijesi]
2015 09 22
Ma meni TIsak općenito više nije kao prije, od paketa, koji su opet poskupili jer su uveli neke MARKICE [:vrti] [:vrti] do čekanja paketa, za tih 17kn jednostavno se ne isplati, pošta je puno brža, i u većini slučajeva jeftnijja...
2015 09 22
i pošta i tisak uzimaju markice - to je karitas nemaš izbora moraš platiti u oba dva slučaja , i da ja sam jedno cijeli dan visila na telefonu pokušavajući ih dobiti - katastrofa
2015 09 22
svašta... da caritas...ali je problem u tome kaj moraš platiti...pa caritas bi trebao biti dobrovoljno davanje a ne lopovluk... zar ne? ...mislim, nije mi problem dati kunu, dvije, ali znam da to neće nikada i nikako otići na pravo mjesto gdje treba...
2015 09 22
baš ih moraš platiti - nemožeš poslati paket ako ne platiš - ja ih ljepo plačam i plačam i nemam izbora i to sve češće sada - to je bilo ono 1-2 godišnje sad svakih par mjeseci - samo u našoj državi draga i naravno lopovluk - neće otići tamo di želiš ni ne nadaj se- pola u poštu tj dražavu pola di netreba
2015 09 22
Upravo sam se sad skinula s tel...još sam uvjek prva u redu, al nikako da deđem na red [:ljut] Kaj svima Vam na statusu paketa piše "paket nije pronađen"??
2015 09 22
meni je 50 kn skinulo s racuna i sad opet zovem i opet sam prva u redu. ocaj. ma ni ne postoji red, lazovi i zakaj ne naplacuju od javljanja agenta a ne i cekanje na javljanje? lopovi. da i meni paket nije pronaden a do jucer bio ''na putu prema prodajnom mjestu'', srecom pa je meni cura slala a ne ja njoj jer bi poludila da mi se ovako nesto desi. ni kriva ni duzna- nestao paket. a i cura me ne laze da nije poslala jer je do jucer paket bio na putu prema mom tisku i nestade! [:frustriran] i da uvali markicu. ne zelim davat za karitas putem tiska, ne zelim markicu i ne zanima me karitas, ako cu dat otici cu tamo i dat, da znamo da to stvarno njima i ide, ovo je lopovluk.
2015 09 22
Moj nije pronaden od jucer, sutra cu nekog poslat u izvidnicu [:smijesi] Znas tko je vlasnik tiska...ovo je za ocekivat [:ljut]
2015 09 22
danas vam je bio problem sa cjelokupnom telekomunikacijskom mrežom. inače sam zvala tisak, i proteklo je sve bez problema.
2015 09 23
Jučer je bio problem sa mrežom...kod mene u firmi danas radi sve besprijekorno [:hihot] No ne kužim samo jednu stvar. Zbog čega su prodavačici dali jednu šifru paketa, a sad dođem na kiosk i on pod totalno drugom šifrom? Pa normalno da nije pronađen kad ima potpuno drugu šifru [:sokiran]
2015 09 23