Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Vađenje umnjaka

Je, normalno je, ali nemoj ništa piti prevruće niti jesti pretvrdo da ne povrijediš ranu dok zarasta. [:smijesi]
2015 09 24
Nego kako s pranjem zubi? [:kesi]
2015 09 24
da to je i meni bilo zanimljivo, tu stranu nisam prala, već ispirala s kamilicom, ne vrućom....četkica nikao nije mogla doći do umnjaka, koristim radius [:sokiran]
2015 09 24
Znaci pasta za zube ne dolazi u obzir..A tkivo nakon koliko vremena zacijeli?
2015 09 24
cca 2-3 tjedna, ali meni se zadnji put jako upalilo, tako da je možda zbog toga duže trajalo, prvi put se brže zatvorila....možda 7-10 dana , ima već par godina pa sam malo pozabila [:hihot] [:hihot]
2015 09 24
ovo iskopah na netu [:smije] Korisni savjeti Nemojte prati zube u prva 24 sata, a nakon toga, isperite usta nekoliko puta na dan s mlakom vodom u kojoj ste otopili žličicu morske soli. Također, usnu šupljinu možete ispirati s mlakim čajem od kadulje, koji ima protuupalno djelovanje. Suzdržite se od jela prvih nekoliko sati nakon vađenja, a nakon toga počnite s laganijom hranom kao što su pudinzi, kašasta hrana i juha. Nemojte upotrebljavati slamčicu, jer sisanje može pojačati krvarenje u ustima. Također, suzdržavajte se od pušenja, barem u prva 24 sata, a ako je moguće i duže, jer ono može smanjiti dotok krvi na mjesto gdje je bio zub, što može dovesti do razmnožavanja bakterija i infekcija. Što je više moguće izbjegavajte trljanje tog mjesta jezikom i dodirivanje rukama. Dva dana nakon operacije pažljivo operite zube. Preporučamo da nabavite zubnu pastu koja je posebno namijenjena za zubne desni i posebno mekanu četkicu. Naravno, i dalje izbjegavajte četkanje mjesta na kojemu je bio umnjak, tako dugo dok zubno meso ne zaraste.
2015 09 24
Koja ceremonija [:smije]
2015 09 24
baš ceremonija [:hihot]
2015 09 26
1 2