Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

snižavanje cijena vs ciganjenje

tihana to više nije ni cigančenje.... to je krađa !! [:ljut]
2015 09 25
Danka,Otkud da znamo koliko je kome normalna i realna cijena [:hihot]
2015 09 25
ana sve je individualno. i koliku ćeš staviti cijenu artikla (realno ili nerealno) ... i koliko si spremna korigirati istu. osobno.... rađe bih poklonila nešto nego prodala nekome u bescijenje nešto što znam da kvalitetom vrijedi (nisam od onih kojima je marka bitna)
2015 09 25
vurbicm nemamo pojma [:smijesi] riječ: normalno ima neku novu dimenziju ovdje [:hihot]
2015 09 25
Normalno mi je ako je nešto u dućanu plaćeno 500kn ovdje se prodaje za 230 ako mi uračuna poštarinu ja sretna,al ako mi netko nešto prodaje sa ebaya šta je 50kn a ovdje mi prodaje za 100kn onda mi to nije realno
2015 09 25
Tako je, ako u startu staviš fer i korektnu cijenu onda nema potrebe za snižavanjem,svatko od nas zna koliko mu što vrijedi. Vurbicm , ne znaš , ali zato ako mu je tvoja cijena nerealna neće ni gledat tvoj artikal nego će tražit dalje , jeli tako?
2015 09 25
Evo neki dan me pita zena Jel joj mogu prodati ipanema japanke za 40kuna,jer su joj stvarno,stvarno potrebne,ali da joj ne sazna muz jer su joj Ti novci za djecje pelene [:sokiran] [:pospan] [:ljutA,sta reci na to,neke nemaju zrna Soli u glavi. [:kesi]
2015 09 25
Danka, pa upravo to sam i rekla.
2015 09 25
Ako netko hoće nešto kupiti naći će te i kupiti i bez teme o sniženju. Ja povremeno zavrtim neki happy hour.. iz dosade ili ak nađem neku zaostalu uplatnicu koju nisam platila [:smije] Sat vremena pa ko je jamio,jamio je.. Jest da budem u debelom minusu i prodam ispod svake realne cijene ali sve je to za ljude i ajmo dalje [:smijesi] Puno cura si je na taj način piknulo nešto što inače ne bi mogle i svi sretni [:smije] Ne znam samo zakaj stvarčice iz mojih omiljenih nikad nisu na nekoj akciji [:smije] [:place] Kako reče naš PP.. stalna na tom svijetu samo mijena jest
2015 09 25
Svi mi znamo šta je normalno nemojmo se zavaravati samo se pravimo ludi jer nam je tako lakše ...čuj nju za pelene??? ma trebala si joj poklonit...bljuuuuv
2015 09 25
Tihana, nadajmo se da ce uplatit razliku. Nikad ne saljite prije vidljive cjelovite uplate. Ili riskirajte. Jer svega ima.
2015 09 25
Ima i toga..ili se markirala matematika u 2.osnovne ili se pravimo ludi.. Cipele 150 kn. Može li pt gratis. Može. I žena uplati 130 kn. [:smije]
2015 09 25
Naravno nakon moje intervencije da je 150 +15=165 pa 165 -15=150 nakon čudom čuđenja uplatila je naravno još 20 kn
2015 09 25
Gle pokusaj znaci da se neko pravi poseban. Pristat na to znaci pravi tebe posebnim. Pa sad..
2015 09 25
Poslano onog trena kad uplatite resto...zašto nikad nitko ne uplati više...kao zeznula sam se pa evo nek ostane jer ste mi draga [:smije] [:smije] [:hihot] [:sramezljiv] šala
2015 09 25
1 2 3 4 5 6 7