Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

snižavanje cijena vs ciganjenje

a mene zanima još nešto: iz kojeg razloga netko snizi za 50 kn nešto čemu je cijena 100? ili za 100 kn nešto čemu je cijena 150?? [:sokiran] (osim ako nisu neke akcije u pitanju) nije li poštenije onda odmah staviti otprilike realnu cijenu koju očekujemo da se može dobiti ? čitajući komentare gdje pišete kako ste spremne maksimalno sniziti cijene....ispada da same dajemo zeleno svjetlo žicarošima da kukaju i plaču dok ne dobiju što žele [:sokiran]
2015 09 25
kornelija poklanja se dragim ljudima, ne poklanja se zicarosima jer su zicali. formula provjerena, zicarosi postoje jer postoje oni koji im popuste. da tako nije, zicanje bi izumrlo jako brzo.
2015 09 25
Ja nisam spremna maksimalno sniziti cijenu jer ni teta u Zari nije imala razumjevanja da mi je snizi npr upola
2015 09 25
evo mene jučer jedna pitala ako je uračunata poštarina u narukvicu koja košta 18 kn,stvarno nisu normalne,znači kad još kupim kovertu ostaje mi nekih 6kn,prestrašno [:place] ,inače često znam izlazit ususret ali ovo je bezobrazluk
2015 09 25
danka, sama cinjenica da imas ormaric na krpama il drugom "oglasniku" je zicarosu temelj da se proba ocesat. ne cijena. kolko ce dugo kukat brojat i plakat je njihova stvar. ja ignoriram. neko drugi se upusta u brojanje djece i kredita. popusti ili ne popusti. [:smijesi]
2015 09 25
Cipka ja sam ju ignorirala nakon prvog žicanja, i sinoć mi se opet javi , da li bi razmislila , wtf? O čem imam razmišljat,ako sam prvi put rekla ne,ali žena valjda ko pitt bull , ne pušta. Danka slažem se , cijena takva kakva je je tu sa razlogom , kome paše paše , kome ne produži. Dira me,ma ustvari i ne , što ona na profilu prodaje cipele po puno višima cijenama nego što je moja,to ti je ono , svoje cijenim, tuđe ne [:frustriran]
2015 09 25
istina, cipka ali i sama si rekla: "formula provjerena, zicarosi postoje jer postoje oni koji im popuste. da tako nije, zicanje bi izumrlo jako brzo." a evo na ovoj temi pročitah od nekoliko krpičarki kako su spremne na maksimalne korekcije....pa se onda pitam zašto te maksimalne korekcije nisu odmah uvrstile u cijenu? čemu pisani poziv na žicanje i cigančenje?
2015 09 25
a dobro cipelize sad je kišno vrijeme,sve više smo u zatvorenom prostoru ponekad me zabavlja takvo dopisivanje u inboxu [:smije] [:smije] ili ne...
2015 09 25
i nastavis ignorirat. il joj velis ono kaj mislis, da njoj ne trebaju tenisice vec kontracepcija buduci da ne stize vlastite potrebe i potrebe svoje djece .. njene rijeci. ti ih samo stavljas u kontekst. to ti je klasika, jednom je frend pito zicarosa, cek malo, kakva djeca, cija djeca, znaci ja neka radim dok ti decu pravis, pa ti svaki dan svoju dnevnicu tu na cosku predam? [:smije] i coek 1/1 u pravu [:smije]
2015 09 25
I dobro da pitam koliko ste spremne sniziti cijenu npr na 100,200 i 300kn? Simpatičnim i manje simpatičnima? [:kesi]
2015 09 25
istina, cipka ali i sama si rekla: "formula provjerena, zicarosi postoje jer postoje oni koji im popuste. da tako nije, zicanje bi izumrlo jako brzo." da rekla sam, ne kuzim kakav "ali" te muci? nemojmo o maksimalnim korekcijama cijena. to je istih par pastetara s reklamama. kao, ko nije vidio moju temu o mom ormaru evo da i tu napomenem .. [:smije]
2015 09 25
Evo meni se bas prosli tjedan dogodilo da sam prodala haljinicu od 80 kuna+ postarina putem poste 22 kune, zena pristala na tu cijenu i sve ok, provjeravam uplatu kad ono sjelo 90 kuna, pitam uljudno da li je dosto do neke greske i zenica veli krivo uplatila, sutra uplacuje jos 15 kn. Ja normalno odmah poslala artikl ali ni traga ni glasa za tih 15 kn, to mi je bas ciganjenje, da je pitala snizila bi cijenu i dala haljinicu sa postarinom za 80, ali nije mi jasno ako pristanes na odredenu cijenu zasto se onda zbog 15 kn sramotiti :/
2015 09 25
Zar nije bolje da se tu svi lijepo izjasnimo nego da svaka otvara posebno temu o sniženju [:smije] ?
2015 09 25
to ali je zbog toga što si rekla da je "sama cinjenica da imas ormaric na krpama il drugom "oglasniku" je zicarosu temelj da se proba ocesat. " ali baš i nije .... jer "zicarosi postoje jer postoje oni koji im popuste. da tako nije, zicanje bi izumrlo jako brzo." dakle.... za ovu vrstu sexa trebaju postojati dvije strane, ne samo desnica [:hihot]
2015 09 25
TihanaMarjan zato nikada ne šalješ robu dok nije uplaćena dogovorena cijena ne zbog 15kn nego iz principa...mene samo zanima kako se nitko ne zezne i uplati 15kn više [:sokiran]
2015 09 25
1 2 3 4 5 6 7