Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

snižavanje cijena vs ciganjenje

Ja isto bez problema snizavam cijenu!!!ali mi ide na zivce kad me zicaju za neku nerealnu cijenu,a kod doticne cijene da se uhvatisnza glavu!!snizim svakom cijenu ,i jos ako je osoba rokom dogovora ljubazna draga,jos i poklonim,pogotovo ako je u pitanju dj,robica,uvijek mi je drago da nwko djetesce nosi nego da se meni povlaci po ormarima....curke slobodno mi se javite,samnom ae uvijek postignw dogovor!!!
2015 09 25
Upit za nižu cijenu je ok ako je cijena veća. No evo konkretno moje iskustvo - prodajem original nike sportsku jaknu, jako malo nošenu u odličnom stanju, za 40 kn. I onda mi se javi cura koja bi na to još i besplatnu poštarinu. Fino joj odgovorim da ne može jer je cijena više nego i povoljna. A ona će na to: pa dobro, onda si zadržite i jaknu i poštarinu. E, to ja zovem ciganjenje.
2015 09 25
Ja nemam ništa protiv.Pitam pa ako prođe prođe.Ako sam već naumila kupiti onda ću i kupiti.Jedino ne volim kad su neke krpičarke bahate i vrijeđaju moju robicu zato jer se ne želim mijenjati za neke stvari ili im ne spustim onoliko koliko su one sebi zacrtale.Čitaj poklonim.
2015 09 25
dogovor oko cijene je jedno, ciganjenje nesto sasvim drugo. [:sramezljiv]
2015 09 25
ma winksica ti si čudo [:poljubac] [:poljubac] [:zaljubljen] čupavo [:hihot] [:poljubac] [:zaljubljen] ma mene samo smeta ciganjenje,drugo je sniziti cijenu pa čak i pokloniti nešto uz kupljeno a drugo je naređivanje po kojoj cijeni ću prodat...ja ako nešto smatram da mi je skupo nikada neću to komentirati,odem lijepo u dućan i kupim novo ako mislim da mi je ovdije nešto rabljeno skupo...neću sigurno nekoga u inbox silovat kako je skupo brate mili [:sokiran]
2015 09 25
majićka.....ne rugaj se mojoj frizuri...... [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:smije] [:smije]
2015 09 25
Ja uvijek snizim cijenu , ali malo mi je glupo isto to ako nešto prodajem za 20 kuna da me traze poštarinu gratis... Kupila sam par stvari gdje sam pitala dali može malo spustiti cijenu , gdje su cure odmah pristale... I dvije nisu, a cijene su im bile malo too much i još uvijek stoje ne prodane..
2015 09 25
[:smije] [:smije] [:hihot] štaš kad neš da budeš mačka London,Pariz,Ney York,Milano [:hihot] [:hihot] [:smije]
2015 09 25
Ma oke je sniziti cijenu,uključiti poštarinu meni samo krivo šta se ja crvenim kad pitam za uključenu poštarinu umjesto da imam đon obraz pa opleti sa žicanjem [:smije] [:kesi]
2015 09 25
pa neka pletu. svak svoje zna. ignor je majka svih zajeba. provjereno [:jezik] pa niste valjda tolko tanke da cete se krenut nervirat na tuznu pricu o kucki i 7 kucica, nema se za leba al se sa susjedove sljive vata vifi na nokiji 3310 i jasi se krpendarama nebil se ocesalo za nove ernjaksice. da cerka ne umre bosa kad vec umire od gladi. tamo neka cerka jeld. necija. [:smije] ili triper kombinacije s cijenama ispod 50kuna s uracunatim hp ekspresom za dostavu u slj tri sata [:smije]
2015 09 25
mene iše smeta to šta nisam debele kože [:smije]
2015 09 25
JA sam uvijek spremna na korekciju cijena. Naravno imam nekoliko stvari na profilu koje su skroz fiksne, ali sve ostalo nekad dam i u pola onog koliko vrijedi samo da ode :D
2015 09 25
cipka obožavam tvoju osebujnost u opisima [:place] [:place] [:place] [:smije] [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 09 25
Ja sam upravo dobila pitanje da platim poštarinu za artikl koji košta 20kn.Odbila sam.Sad mi je lakše kad vidim da se i vi ne slažete s tim.
2015 09 25
silkica trebala si pristat i još u kovertu staviti 10kn kao poklon [:smije]
2015 09 25
1 2 3 4 5 6 ... 7