Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

snižavanje cijena vs ciganjenje

Drage curice zanimaju me vaša iskustva sa snižavanjem cijena tj.koliko ste najviše snizili nekome cijenu i za koliko ste kod nekoga najviše tražile popust? U oba slučaja me zanima što je fer... I da,zanima me rekord u pregovorima,koliko dana,mjeseci,godina? [:kesi] [:smije]
2015 09 25
Evo,neki dan sam snizila 1artikl 50kn,nemam problema s Tim kao neki [:hihot] [:jezik]
2015 09 25
[:smije]
2015 09 25
što se mojih pregovora tiče.... ja to završim u tri rečenice [:kesi] a snižavanje cijena.... hmm... nikad nisam odredila svoju cijenu, nego ako mi se učinilo da mi je nešto preskupo, uljudno sam pitala da li je to posljednja cijena s kojom se ide....i da li je moguće dobiti nekakav popust. u pravilu.... nikad nisam odbila nešto što mi je mjerama odgovaralo....pa makar i ne dobila nikakav popust
2015 09 25
E ma ja evo snizim uvijek skoro..al najjacu su one pitta poust ti das onda ona kao zahvaljuje sretna slikaj mjeri i onda na kraju kaze jos joj skupo!!!
2015 09 25
Snizila sam neki dan 50 kn za dječje air maxice i platila poštarinu,a tražila sam jednom i nikad više. Kupovala sam više stvari,pitala za poštarinu i bila odbijena. Ono, kako se usuđujem [:hihot] Pregovor za tenisice je trajao cca 10-15 min, naravno sa izmjenjenim podacima [:smijesi]
2015 09 25
Ma meni je isto snižavanje cijena normalno,al nekad ljudi stvarno pretjeruju,ja sretna da mi netko snizi 20-30kn,nekako me sramota pitati da mi netko snizi nešto za 100kn a košta 200 a u dućanu 500,nekužim
2015 09 25
Neki dan sam mislila kupiti od jedne dva artikla u vrijednosti 380kn,pitam ju da li moze sto jeftinije,a ona ce evo 10kn vam je dovoljno [:place] [:place] [:place] e,takvima iz principa necu kupiti [:smije]
2015 09 25
čitam.... bilo je slučajeva gdje su cure tražile da im se pokloni poštarina za neki artikl koji je koštao 20, 30 kn .... eto....to ja zovem cigančenje [:ljut] uhhhh.... pitam se: ako već dotične toliko malo cijene tuđe artikle, zašto bar ne cijene dovoljno sebe, pa se ne blamiraju baš toliko?? [:sokiran] [:place]
2015 09 25
Ja cijenim kvalitetno cjenkanje. Upit za nižu cijenu gotovo nikad nisam odbila a često i sama ponudim nižu cijenu ili poštarinu gratis ako vidim da je osoba ok. Osobno, kao i ametistsk...pitala jednom i nikad više. Ak imam kupim ak ne stoji u omiljenima i čeka bolje dane [:smije]
2015 09 25
Kod mene se slobodno svi cjenkajte [:kesi] [:hihot] [:poljubac]
2015 09 25
ja sam jednoj lot u kojem su bile soliver cizme i pripadajuca torba, spustila na 90 kn i nije se vise javila :))) a jednoj sam premjeravala majicu, naslikavala se u njoj, i bilo joj je previs 35 kn sa uracunatom postarinom, jedna me pitala jel su svi privjeci sa slike 20 kn....nije mi problem spustiti cijenu ako netko stvarno zeli nesto kupiti, ne volim ove smaracic ni one koje mi se javljaju da im posebno nesto izradjujem i onda kad im napravim i posaljem sliku, ignoriraju me [:hihot]
2015 09 25
Ima i toga, mislim na žicanje poštarine na jeftine stvari ali kod mene je bio slučaj malo drugačiji. Kupila sam za nešto manje od 200 kn robice i opet ne valja [:tuzan]
2015 09 25
Ja imam jednu vrlo dragu curu koja je u par navrata uzela od mene neku robicu ,jako je draga i pažljiva,njoj bez problema skinem cijenu koliko joj odgovara baš zbog toga što je draga,al kad me netko pita bahato da mu skinem cijenu za 100kn nešto što zna da prodajem duplo,troduplo manje nego u dućanu to mi je već bezobrazluk ili kad mi napiše da mu moram prodati po toj cijeni koju je on odredio...onak wtf????zaista ne želim da ljudi sa tako lošom energijom nose moju robu [:kesi] [:smije]
2015 09 25
Nisam nikad tražila da mi neka od cura snizi cijenu.....ak sam naumila kupiti , kupujem zato kaj mi se jako sviđa i potrebno mi je. Al kad mene curke pitaju , uvijek sam spremna na dogovore , spustim cijenu , nikaj nije problem jer u konačnici sretne i ona i ja. I uvijek trpam poklone , ovisno o količini kupljenih predmeta a i cijeni. I nije mi žal....drago mi je kad nekog usrećim .... [:smijesi]
2015 09 25
1 2 3 4 5 ... 7