Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lažne rasprodaje...

Drage dame, imate li ideju kako stati na kraj lažnim rasprodajama? Već mi se više puta desilo da netko oglasi rasprodaja 50%, 70% i sl. i onda kad se javim, ni traga ni glasa... a predmet uredno i dalje u prodaji.... Ok, znam da te paštetare nisu novost (evo jedna zadnja s preko 170 povratnih), ali ...ima li tko ideju kako tome stati na kraj? da li se vi osjećate kao budale kad se poveselite da nešto što želite možete dobiti po odličnoj cijeni, a kad ono veliki ćorak... nema niti odgovora na poruku.... [:frustriran] [:ljut] ... da li ste se vi prestale javljati na rasprodaje tipa 50%...70%?
2015 09 26
Ono što ja želim nikad nije na rasprodaji, pa ni lažnoj [:place] To su samo navlakuše, kad to vidim odmah ih prekrižim kao potencijalne prodavače, da imaju ne znam šta, ne bih kupila od njih poslije toga.
2015 09 26
Po meni je to glupo, ako ne mislis prodati po nizoj cijeni nemoj ni prodavati. Kad stavim rasprodaju -50% par cura se uvijek javi s pitanjem 'sve je snizeno?' I nakon odgovora se vise ne javljaju.
2015 09 26
Ja moram priznati da nisam naletjela da mi netko uskrati oglašenu rasprodaju, dapače, bilo je lijepih dogovora. A nejavljanje na poruke je opća nekultura tu na krpicama, nažalost stanje redovno. Ja sam pak sa svoje strane toliko glupa da odem u drugu krajnost i odkantam sigurnog kupca zbog bezobraznice koja me zavlači više od mjesec dana samo zato jer sam joj obećala da ću ju pričekati i jer je pitala prva. Ma ima svašta. I nek i ovaj post bude poziv na rasprodaju, ja vas sigurno neću ignorirati niti povući ponudu! [:smijesi] [:poljubac] Ugodan vikend svima!
2015 09 26
Btw, bok QueenKikica, tvoje rasprodaje i popusti su me već dva puta jako uveselili! [:poljubac]
2015 09 26
Prave rasprodaje su kad ti curke s kojima si suradjivala dojave snizenje u svojim ormaricima...ostalo se ne broji nazalost
2015 09 26
Ja kad se tako poveselim da ću nešto uzeti po nižoj cijeni, a onda toj cijeni ni traga ni glasa iz principa ne kupujem kod te osobe ništa više.
2015 09 26
Bravo, slažem se s ovim zadnjim! Ili ja recimo volim pogledati tko ima nešto moje u omiljenima i javiti se u inbox s ponudom za tu stvar i još jedna stvar gratis uz to ili ta ista stvar s popustom ili tako nešto. I onda me u potpunosti ignorira i izbriše taj artikal iz omiljenih. E to mi je za krepat od smijeha
2015 09 26
Ja sam nekako došla do svog zaključka da ove što stalno oglašavaju zapravo bezočno lažu da im je nešto (ili išta) na rasprodaji (ustvari samo žele "pogledajte moj profil, sigurno ćete nešto naći i ustvari sve je na rasprodaji osim toga što vas zanima"), dok recimo one koje iskoče povremeno (ili odjednom) sa nekom rasprodajom da ju zapravo i imaju...
2015 09 26
Posto mislim da je Rapidosa mislila na mene u svom postu :) evo da objasnim svoje videnje takvih situacija. Konkretno sam ja objavila rasprodaju prije 3 dana na 70posto sa naglaskom da rasprodaje traje do danas. Inace smatram da imam vec povoljne cijene i ne bih ih toliko spustala da mi nije bilo potrebno skupiti novce iz osobnih razloga do danas. Kao sto je Rapidosa tocno naglasila, dogodi se problem kada postoji nekoliko stvari u ormaru koje moraju imati fiksnu cijenu iz nekog razloga a prodavacica te artikle nije naglasila. Jos kad Rapidosa mene pita bas za Loccitane setove koji su fiksni a ja ne uspijem odgovoriti na vrijeme dođe do razočaranja. Vise sam puta pisala po forumu da mislim da bi neka vrsta oglasavanja trebala bit dozvoljena ali i naravno ogranicena, da se ne moramo ovako provlaciti na crno :D Ali isto bih voljela da se sve opustimo i ne uzimamo k srcu neke situacije na krpicama i po forumima :) Ugodan dan vam zelim sa suncanog juga :) p.s. rasprodaja kod mene traje jos danas ( osim na diesel torbu, dvf stikle i Loccitane setovove ;)
2015 09 26
ElicaEl se ispričala u moj inbox za svoj krivi wording u oglasu rasprodaje... što je ok od nje. Nadam se da će ubuduće bolje formulirati tekst rasprodaja, ali ne samo ona već i mnoge druge. Meni su forumi super, tu svašta čujem, naučim, saznam novosti i dodatno služe da se istaknu eventualni problemi i s njima upoznaju druge korisnice kako iste ne bi bile "navučene", "namagarčene", "preveslane" od drugih... [:poljubac]
2015 09 26
Često se oglašavam na skupnoj temi rasprodaja,i nikad nikom nisam uskratila popust koji piše,tako da nisu svi lažni...a da ima lažnih koje napišu 70% i kad ih pitaš koliko bi te došlo s poštarinom,vidiš u odgovoru da nema govora o tom sniženju...takvih je ovdje bilo i sigurno će i dalje biti...nažalost [:tuzan]
2015 09 26
Snjeska. Ti nisi pastetara. Ne oglasavas se di za to nije mjesto. To prvo..ondak sve drugo [:sramezljiv]
2015 09 26
Samo da privuku pažnju na ostale artikle :)
2015 09 26
Isuse Bože, Vi baš ne posustajete. čak i kad Vas se prozove za lažnu rasprodaju Vi se i u tom postu izreklamirate...glavno da je na jugu sunčano
2015 09 26
1 2 3 4