Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

zamjena paketa

Cura i ja imale zamjenu tiskom pislala ona meni ja njoj i dale sifru no moj otisao na Vir nisam kriva ja,mislim da nije ni cura krivo poslala vec su ove na njenom tisku morale zbrkat dala sam ispravnu adresu i sufru tiska.... jel tko bio u slicnoj situaciji i kome se obratiti mislim da bi tisak trebao odgovarat ,pa ako je koja dobila plavu jaknicu za djevojcicu,carapice za bebu i majice nek mi se javi
2015 09 28
pa samo zovete tisak službu i kažete da preusmjere paket na vaš kiosk i to je to
2015 09 28
ako je na vaše ime i prezime samo krivi tisak nitko nije mogao podignuti vaš paket...a ako su pak baš zamijenili sa nekim drugim paketom podatke onda isto ne bi trebalo biti problema
2015 09 28
Hvala
2015 09 28
ništa ja sam tako par puta nemate straha [:zaljubljen] sretno
2015 09 28
Da zvala zena sa vira da imaju paket na moje ime i da ce ona vratit nazad posiljatelju medutim kako se muz ne kuzi u nista od tog-dala sam njegov broj mobitela jer je moj trenutno u banani poslije sam provala zvat broj no vise se zena ne javlja
2015 09 28
To se meni desilo sa zamjenom tocno sve napisano,oni po svome poslali u vrbovec umjesto u dugopolje,i cura se javila mailom da je krivo otisao i oni su ga preusmjerili
2015 09 28
Hvala curke
2015 09 28
Sad zvala probat ce preusmjerit
2015 09 28
Stalno ista prica pa zato ja stojim i cekam da tete zaljepi tiskanicu jednom sam se kao i ti igrala lovice s tiskom
2015 09 28
Ma ne radi se njima cast pojedinima al znam ja kad idem salt paket pa sta opet saljes da i sto je totvoja briga,isto koi kad u konzum idem kupit mozda bi me blagajnica trebala pitat sto opet kupujete namirnice [:vrti]
2015 09 28
Ionako sve sama doma ispinim na njoj je samoda ubaci u kutiju i stisne par klikica
2015 09 28