Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što vas je danas razveselilo?

Možda zvuči kao klišej, ali fakat me vesele sitnice... U zadnjih par sati sam dobre volje samo zbog tih sitnica, uspjela sam objavit slike, javila mi se zEEkAY (korisnica jel), mama je složila fin ručak i baš sam dobre volje zbog tih sitnica, ništa veliko znači. [:smijesi] Što vas veseli? Jel vam potrebno puno da budete dobre volje? [:zaljubljen]
2015 09 29
Mene je danas razveselilo jer sam pomogla u biranju vjenčanice i pronašla baloner za kolegicu u kineskom za 35kn... [:smije]
2015 09 29
Jelo mi se nesto slatko ali sam bila lijena do trgovine. I dode mi jako draga osoba jos donese cokoladu. [:kesi]
2015 09 29
slika aarona paula (jesse pinkman) s dugom kosom [:smije] [:smije] još se smijem.. [slika:8ee4923f-1883-45ad-865a-a20d4453a427]
2015 09 29
Pa fakat mu dobro stoji ta duga kosa. [:kesi]
2015 09 29
Mene razveselio sto sam nasla 20 ostecenih eura u staroj knjizi, a jos me vise razveselilo sto mi kokosi u banci nisu htjele promjeniti naravno uz proviziju za osteceno [:smije] [:smije] [:hihot]
2015 09 29
Aaajmee, kao da su na baterijee [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:hihot]
2015 09 29
sitnice su ono što me čini zadovoljnom...osmjeh nepoznate osobe u prolazu, kad se nađem u situaciji da mogu nekome pokloniti i pomoći [:zaljubljen]
2015 09 29
Kavica i razgovor sa dobrom frendicom imamo sve manje vremena pa se rijetko vidamo, vrijeme sugavo a mi sjedimo na terasi nemozemo doci do rijeci jedna od druge [:smijesi]
2015 09 29
Moj pas [:zaljubljen] I lakić koji sam našla dok sam pospremala,savršena nijansa za jesen hehe [:smije]
2015 09 29
slažem se s vitaory, kad nekome možemo pomoći to nam je najveća radost i zadovoljstvo; životi su nam ionako užurbani i puni stresa, tako da nam dan uljepša običan pogled, osmijeh, kompliment, poruka od drage osobe.. treba definitivno puno više cijeniti takve trenutke [:kesi] [:kesi] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 09 29
pomogla golubu da poleti,udario u prozorsko staklo i pao u grm nedaleko psa [:znoji]
2015 09 29
mene je razveselilo što je moj muž naša izgubljeni zlatni lanac [:smije] [:smije] [:smije] izgubija ga u petak na poslu i danas ga naša,,,,sretan ka malo prase, a i ja s njim [:hihot] ,,,ne zato što je to zlato i skupo, već ima emotivnu vrijednost
2015 09 29
Osmjeh i prisustvo voljene osobe, kava sa dragom prijateljicom...
2015 09 29
Piroska od cokolade
2015 09 30
1 2