Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Tečajevi na burzi

Pozdrav drage krpičanke [:zaljubljen] , evo moram se i ja pohvaliti da sam dobila mjesto u najvećoj firmi u Hrvatskoj. [:hihot] Tražim malo po netu i nigdje baš ne mogu naići za tečajeve. Znam da su nekad postojali, pa me zanima da li to još uvijek postoji? Kakvi tečajevi uopće postoje, ima li netko iskustva s time? Da li se treba priupitati za to ili dobiš ponud od strane burze? [:kesi]
2015 09 29
velkom [:smije] za tečajeve se raspitaj kod svoje savjetnice.
2015 09 29
upitaj svojeg savjetnika-s tim da ti tečajevi idu oko 2x godišnje - u jesen i kasno proljeće. i za to moraš proć selekciju. to je nešto kao prekvalifikacija jer nakon toga trebaš tražiti posao u toj struci za koju si se educirao tečajem. ima ih raznih - od krojača i slastičara do voditelja eu projekata. za visoko obrazovane ih ima manje.
2015 09 29
ja sam na zavodu bila 4 mj i nisam nikakve tečajee imala, niti mi ih je netko ponudio.. [:tuzan]
2015 09 29
ja sam bila godinu dana i nista od tecajeva, prekvalifikacije, ni niceg slicnog. mozda je i bilo u tih godinu dana, ali moja savjetnica nista nije spominjala [:smijesi]
2015 09 29
To je prije bilo,nažalost nema ih više ali svakako spomeni savjetnici pa neka te zapiše ako bude bilo..
2015 09 29