Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kupovina skupih/skupljih artikala na krpicama

Kako kupujete skuplje artikle na krpicama? Kupila bi nesto sta i nije bas jeftino pa mi nije "ugodno" uplatiti tolike novce na nevidjeno.....jednom sam vec uplatila veci iznos za sasvim novu torbu koja je savrseno izgledala na slikama a kada je stigla bila ofucana i izgrebana [:place] [:vrti] [:frustriran] Znam da se prica o tome da ako placas pouzecem mozes otvorit paket na posti ali u mojoj posti to ne dozvoljavaju!? Dajte neki savjet
2015 10 01
Nikad ne možeš biti 100% sigurna nažalost. Ja sam prodala puno skupih artikala,no novi su i povoljniji nego u trgovinama i moram priznati osobe koje kupuju artikle iznad 400-500 kn su u pravilu brži i korektniji kupci od onih drugih. Nisam imala negativnih iskustava do sad.
2015 10 01
ovi u posti su ti glupi i moraju ti dozvolit da pogledas paket [:kesi] al ak vec ne daju, mozes zamolit nekog tko je iz tog grada da ti ode preuzet i poslat, mozes uplatit pola, a ostatak kad stigne i uvjeris se da je sve ok
2015 10 01
Probaj dogovorit s prodavačem da uplatiš samo pola iznosa, a drugu polovicu kad stigne.
2015 10 01
Dobro kaže Martina. Zamoli nekog u kog imaš povjerenja da ti osobno preuzme i pošalje.
2015 10 01
U tome i je problem, daleko je i neznam nikoga u tom gradu i okolici. I ja sam razmisljala o tome da pitam da platim pola sad a pola kad stigne, makar sumnjam da ce pristati a i nekako mi to nije bas drago raditi [:place]
2015 10 01
ima i tu cura koje imaju puno pozitivnih i pouzdane su i sigurno bi ti neka napravila uslugu i otisla po to [:smijesi]
2015 10 01
Kod skupljih artikala mislim da bi prodavac mogao biti susretljiv pa se dogovorite ako ne odgovara ,da isti dan posaljes artikal natrag,a on tebi novce . Ja sam prodala jako puno skupih artikala ,nikada nitko nije bio nezadovoljan.
2015 10 01
vecinom kupujem skuplje artikle,ahhh znalo je biti i "macak u vreci" [:smije] ponekad, ali vecinom budem zadovoljna [:smijesi]
2015 10 01
ima tu iskusnih cura koje će te dobro savjetovati, pošalji kojoj link šta bi kupila na procjenu [:hihot]
2015 10 01
Kad izračunam većina mojih kupovina i jesu za iznose veće od 200kn. Čak i kad se korisnice nisu dugo pijavljivale, iako sam bila malo skeptična dosada je sve odlično prošlo. I bas sam zadovoljna kad mogu povoljno kupiti nešto što je gotovo i novo, za pristupačnu cijenu.
2015 10 01
A nitko te ne doživljava dok ne digneš halabuku, pa uzmeš ime i prezime i napišeš mail Pošti, pa kad te tetka pita što će vam moji podaci ti joj reci. [:frustriran]
2015 10 01
danas postoji i skyape, mene jedna cura ovdje pitala dal joj mogu majicu pokat preko skype, da, zašto ne, mislim kupuješ proizvod i hoćeš se uvjerit da je sve ok...čak sam i za opciju snimi video pa da pošalješ, sve je moguče danas..
2015 10 01
evo meni danas stigla naskuplja stvar s krpica. od korisnice koja je imala 19 povratnih i sve je proslo savrseno
2015 10 01
Baš danas mi je stigla zadnja stvar koju sam namjeravala kupiti. Kad zbrojim u zadnjih 30 dana potrošila sam cca 400-500kn na par artikala koje bi inače platila dvostruko ako ne i više.
2015 10 05