Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

posvadali smo se mnogo fala na savjetu

Aha,sad su cure tu krive jer je tvoj "budući" ateist/agnostik, ti nisi ??Ili nisi to znala do sada?Ili vjeruješ u onu bajku kako možeš promijeniti(dizajnirati muškarca po želji. Možda si ti sebična jer se želiš udati u crkvi,a on ne želi??Može i on reći ako me voliš onda se nećemo vjenčati u crkvi i nećemo krstiti dijete. [:pospan] [:pospan]
2015 10 01
rekao da me sad ne misli uopce zenit kad sam takva jer sam ga isla maltretirat a bio je umoran od posla.i jos mi je reka kako ja ne radim nigdje i samo kuci izmisljam toplu vodu.
2015 10 01
a ti ne samo da nisi raspravila s njim pitanje crkve.... nego ga nisi pitala ni da li ćeš smjeti zucnuti kad on dođe umoran?? [:sokiran]
2015 10 01
pa kad je sebičan. sebičnjak sebični.
2015 10 01
nisi ti nis kriva. prava katolkinja koja zeli bijelo vjencanje u crkvi i treba bit doma. i kuhat muzu. tko je vidio radit. nije mu nikakav argument...ne slazem se s njim...
2015 10 01
i samo da ovdi javno pohvalim kastor koja mi se obratila u inbox ko prava prijateljica i dala mi savjet. ne znam ko stoji iza tog profila ali je jedna draga i ni malo pokvarena osoba. hvala [:poljubac]
2015 10 01
Ostavi ga kad ti je to rekao. Nije ga uopce taklo to sto si rekla..
2015 10 01
ostavi ga pred oltarem [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place]
2015 10 01
jel ko zna dali se predavanja moraju platit ako neko nema sakramente pa onda ide 6 mj jednom tjedno na predavanja? jeli se to placa ili ne?
2015 10 01
Čekaj sad više nije ateist/agnostik ili ga ti misliš prisiliti ?? [:sokiran]
2015 10 01
[:hihot] [:hihot] ma kakvo placanje pa sve je besplatno [:hihot]
2015 10 01
Ne znam baš...Frend je morao platiti vjenčanje oko 2000kn..Toliko o tome kako je sve besplatno [:pospan] [:pospan]
2015 10 01
ma kad si ti čula da se crkvi nešto plaća?? [:place] [:smije] [:hihot]
2015 10 01
Koliko smo frendica i ja uspjele izračunati.Kod nas zvonarina(ono kaj pop bere kad ide blagosoviti kuću) dođe jedno cca 50,000kn(godišnje) ... [:smije] [:smije]
2015 10 01
uzmi ti lovu od karamarka..... ipak je sigurnije !! [:place] [:place] [:smije]
2015 10 01