Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Iskustva prodaja muške odjeće

Počela sam prvi put "čistiti" dečkovu odjeću koju ne nosi i stavila sam probno 1 košulju, međutim nema nešto puno pregleda. Kakva su Vaša iskustva s prodajom muške odjeće? Ima li "tržišta" za to? :D Lijena sam slikati ako baš i ne ide pa kalkuliram :)
2024 06 26
Mislim da jaaako malo muških koristi ovu stranicu, a kamoli kupuje na njoj. Osim ako imate nešto dosta vrijedno, mislim da se najviše isplati donirati i ne gubiti vrijeme
2024 06 26
Puno slabije nego ženska sigurno jer muškaraca ovdje jedva da i ima. Ja sam uspjela par stvari prodati, ali to su većinom žene kupile za muža, mislim da s nijednim muškim ovdje nisam imala suradnju. Ne znam gdje muški kupuju second hand odjeću pa vam ne mogu ništa ni preporučiti, ali ovdje baš slabo ide...
2024 06 26
Ukoliko imate nesto markirano probajte oglasit na fb ( naziv grupe "original markirane stvari i dodatci") , a na krpicama ,bar meni prodaja ide dosta slabo. Vise stvari mi ode preko fb grupa
2024 06 26
Tu sam skoro deset godina,ne znam dal sam dvije muške krpice prodala :|
2024 06 26
Također. Bila sam stavila košulje i majice (novo, nenošeno) moje muške polovice, nije bilo nikakvih upita.
2024 06 27
Meni idu muške japanke, a znala sam nabaviti odavde patika i koju majicu...
2024 06 28
Meni skroz slabo idu muške stvari. I više puta bi zene kupovale za dečka, muza ili sina.
2024 06 28
Ja sam prodala jedno 6 stvari, ostale su mi tri. Većinom sportsko za bajk, rukavice, hlače, torbicu sportsku, planinarsku jaknu...ide sporo, da.....treba biti strpljiv...
2024 06 29
Prodala sam 10tak krpica i sve sto sam stavila je otislo (osim jedne majice ali smatram da ce i ona nekad otic), znaju mi se javiti i cure koje kupe njima, i cijene bas moraju bit barem duplo manje od koje se mogu kupiti u trgovini iako su nove, ne isplati se sve prodavat, ali ono vrijednije(tenisice markirane majice trenerke kosulje, nove majice jakne) i s minimalnom cijenom da, ali opet bolje i tako nego nikako, tako da eto po meni vrijedi stavljati :)
2024 07 01
Pozdrav Ne mislim da bi muškarci kupovali,ali ne vidim razlog zašto žene ne bi kupovale za dečke ,muževe i prodavale njihove stvari.
2024 07 01
Mislim da muškarci nisu ciljana publika po dizajnu stranice ,:) Imala sam prije nekoliko muskih stvari, nesto markirano ali nista nije islo, nikakvih upita pa sam obrisala >:( Ali vidjela sam da Vinted ima dio za muskarce pa moza vrijedi probati!
2024 07 02