Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Čemu panika?

Neznam da li je samo meni čudno kad netko smrtno ozbiljno shvaća krpice i misli da su ljudi totalno nepogrešivi.. i kad pogriješiš, odmah se sumnja na prevaru... zar ne možemo normalno komunicirati bez napadanja i zaključivanja unaprijed? Jednu negativnu imam iz tog razloga (pomanjkanje komunikacije) i sad sam skoro dobila još jednu jer jer žena zaključila da sam joj namjerno poslala krivu vestu.. mislim, zašto bih namjerno slala krivo nešto, očito je došlo do greške, koju i namjeravam ispraviti, naravno i to u korist kupca... Baš mi je bezveze to, odmah prijetnje sa negativnima... odmah mi opadne želja za krpičarenjem :D Kako se vi nosite sa nervoznim krpičarkama?
2015 10 03
Ne nosim se. Nitko mi se ni ne javlja. [:smije]
2015 10 03
ako mogu zaobilazim ih. [:smije] jučer sam poslala upit za jednu jaknu i sve što me zanima sam napisala u prvom postu, između ostaloga sam tražila da mi ju izmjeri, jer hallo ipak kupujemo bez probavanja, na to mi je rekla da ako sam M da će mi odgovarati ako nisam neće i da joj je to sa mjerenjem već postalo smiješno, lijepo sam se zahvalila i rekla da mi onda očito neće odgovarati; i mislim si kako ta išta proda, pa ja sad ne bi kupila i da je zadnja jakna na kugli zemaljskoj ,a nije. [:smije] [:hihot]
2015 10 03
Ma da, i ja ću ih početi zaobilaziti, to se skuži već po prvih par poruka.. al ja uvijek, ajd dobro, pokušavam bit fina kolko mogu.. al ne isplati se tog živciranja.. eto recimo gospođa sa kojom sam sad bila poslovala, a ne bi bilo loše da sam ju zaobišla, svaku je poruku završavala sa 5 uskličnika... tak, da mogla sam si mislit :D
2015 10 03
nikako. na zadnjih 5 upita koje sam poslala nisam uopće dobila odgovor [:smije]
2015 10 03
Kao i @franka - zaobilazim. Upravo to, po prvih dvije, tri poruke već se skuži u kojem smjeru ide komunikacija. [:smijesi]
2015 10 03
Ja imam bas peh sa zadnjih par upita, sve je odjednom prodano [:hihot]
2015 10 03
mene svako jutro dočeka 25 poruka sa upitnikom,. a ja bih taakoo popila kavu [:hihot]
2015 10 03
HIhih, Tanja, daj nam malo preusmjeri te upite :D
2015 10 03
Ljudi su vjerojatno nervozni jer su teška vremena i ja znam cure koje dugo štede za nešto, i onda kada to nešto napokon kupe (npr. preko interneta) i kada ne dođe onakvo kako su si zamislile, onda se razočaraju i od tuda negativne emocije [:tuzan]. Naravno ne kažem da je to sigurno tako u tvom slučaju, ali mislim da je svakako dobar zaključak da to što prije riješiš sa kupcem i pokažeš da ti je stalo do zadovoljstva kupca. Gdje postoji volja, postoji i način [:zaljubljen].
2015 10 03
harpo bar si dobila odgovor [:jezik]
2015 10 03
svi se boje prijevara pa se počelo i na hladno puhat..
2015 10 03
Ma naravno, sve uvijek želim riješti na najbolji mogući način za obje strane, ali problem je u samoj komunikaciji... da svatko samo stane na trenutak i duboko udahne prije nego što ide pisati i zaključivati gluposti, bilo bi nam svima puno lakše i ljepše poslovati.. A to da su teška vremena i sve to, istina, ali to nije izgovor za živčanost :)
2015 10 03
Meni vise od panike smeta bahatost. Trazila sam neku haljinu dugi rukav, povoljnu jer mi treba za jednu priliku, doslovno na par sati. Javi se cura, 180kn je haljina. Ja zahvalim i kazem da mi je preskupo, da necu. Evo je opet, kaze sivana je po mjeri, placena 500+kn. Pa da je milijun, kazem da je preskupo 180 za polovnu haljinu (nekome mozda nije, ali ja necu dati toliko, posebice jer mi treba samo na nekoliko sati). Odgovor je nek si nadem u kineskoj neku za sto kn. Ovime me je odbila totalno, iako sam pikirala jos koju krpicu kod nje. Nema sanse sada.
2015 10 03
OnomaTopeja, ma kužim, ali mislim si...ako se toliko bojiš prevara da pušeš i na hladno, zašto onda kupuješ preko interneta? Onda to nije za tebe.. Neznam, da ja sumnjam u iskrenost svake osobe sa kojom komuniciram, zapitala bih se kakva sam ja to osoba onda..
2015 10 03
1 2