Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

oprez!prevarantica pod nickom girlONfire

obzirom da ju adminka nije blokirala niti natjerala da vrati kune koje je prevarom stekla ,moram ju javno prozvati,znači radi se o Ivoni Lučić iz BRDOVCA,naime cura je prodala meni i još jednoj curi istu zara plavu zimsku jaknu za 350kn koju nikada nije poslala niti meni niti AzraHa ,pa upozoravam sve da nemaju posla sa prevaranticom,te isto tako pozivam sve ako je već koga zeznula da dignemo zajedničku tužbu protiv njenih prijevara
2015 10 04
Užaaaas. [:ljut] Ne znam, ja valjda imam sreće, još nisam naletjela na nikog da bi me prevario...
2015 10 04
Adminka ne može nikog natjerati da vrati novce. A i ne blokira..A i ne radi ama baš ništa..Ok,briše povratne(svoje)..
2015 10 04
od adminke ne treba očekivati ništa..... osim (što maJa kaže): da briše svoje povratne negativne. koristim priliku da vas zamolim .... nemojte joj ih ostavljati uopće... jadna žena nema vremena raditi ništa drugo.... vjerojatno joj zbog nas i obitelj i blog trpi [:place] duška... žao mi je..... kada bi postojala mogućnost da tužimo adminku zbog njenog nerada.... ovaj tvoj slučaj bi bio idealan: lijepo si upozorila na prevaranticu i zamolila za intervenciju....ali ona još uvijek operira samo zato jer jedna ljenguza nije u stanju raditi svoj posao kako treba. [:frustriran] ne kažem da dotična prevarantica ne bi otvorila i drugi profil s kojeg bi krala.....ali................ [:ljut]
2015 10 04
Trebali bi otvorit temu gdje bi sve prevarantice prozvali, cisto onako da bude popis na jednom mjestu [:frustriran]
2015 10 04
Crna lista nije loša stvar,ali mislim da je previše već toga za pročitat,a još teže se tu snać. Ne znam koliko je to izvedivo,ali mislim da nije nemoguće-napraviti spisak brojeva tekućih računa prevaranata,otvoriti prozorčić sa pretraživačem i tako,prije nego što uplatimo iznos,provjerimo da li je broj računa na crnoj listi. Prevaranti stalno otvaraju nove profile,ali sam sigurna da neće tako lako ni tom brzinom otvoriti novi račun u banci. To je ideja,onako,ugrubo.
2015 10 04
To je vrlo dobra ideja, nije neizvedivo, ali bojim se da ništa od toga, krpice su i ovako i onako u banani.
2015 10 04
Damira,ali,stvarno....tu sam nekih 6 mjeseci,a Krpice se naočigled raspadaju...još kad čitam kako se dugogodišnje krpičarke s nostalgijom sjećaju boljih vremena na Krpama.....šteta...tako dobra ideja,dobar smisao,ušteda,zarada,druženje,savjeti.....stranica nije zaslužila da ju gadovi srozaju i unište...ipak se velika većina ovde trudi biti fer.....zašto da joj presudi trula manjina? ....nepovjerenje je ovde najveći blokator.....ako se to ne riješi,ne znam dokle će trajati Moje i naše krpice......
2015 10 04
U potpunosti se slažem s tobom, no mi kao jedinke vjerojatno tu ne možemo ništa. Nadat se i molit Boga da netko taj ajmo reć projekt shvati za ozbiljno i napravi nešto od njega prije nego se raspadne.
2015 10 04
Mislim da ću adminu zalijepit prijedlog pa neka bar razmisli....,a i nada i molitva nije na odmet...ovjde se kamenje i nizbrdo teško kotrlja....
2015 10 04