Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

e pa dosta glupih upita

Stvarno su neke korisnice,..uuf,što bi rekla... Milijun pitanja i mojih odg.i linkova,slika,da bi na kraju rekla kako joj to baš i nije za posao, mislim, 5slika,na modelu,na meni,mjere,materijal,sve u oglasu,itd,... Uopće nije ok. Dođe do toga da moram napisati da meni baš ne stoji najbolje jer imam kraće noge,manje grudi,veću stražnjicu,pa dokle???? zar kupci ne mogu procijeniti sami po slici da li bi to obukli/koristili i izmjerit se!!! Imate li vi ovakvih problema ..
2015 10 06
Slažem se Andrea, ne znam šta bi prije izabrala. [:smije]
2015 10 06
Glupih upita nikad ne manjka,,,ali mi najviše smeta kada na kraju nema "HVALA ,IPAK NE UZIMAM" Samo odjednom nakon tih silnih pitanja nastane muk [:sokiran]
2015 10 06
Smijem link stavit profila??
2015 10 06
Hahahah, pa imam 2profila, blok.na pravi na forumu, ne znam zašto,valjda kriva kategorija,nova sam bila [:hihot] A strpljenja imam puno,ali 2dana muvat se da mi kaže na kraju da to njoj nije za posao, pa previše je,...
2015 10 06
damira to nova zurka pala?
2015 10 06
Nije nova baš, samo sam tek sad promijenila sliku profila... [:zaljubljen]
2015 10 06
Ne bih blok opet [:kesi]
2015 10 06
Ne,nego svoj [:kesi]
2015 10 06
Sto sada sto je pitala...ne valja ako pita..ako ne pita kriva sama sebi! A sto da je uzela podatke pa odustala? Ako nemate upita..nije dobro..i obrnuto...znaci ako je sve raspitala o artiklu..mora kupiti? Ako vam se ne odgovara na pitanja..lijepo napises o meni..imate sve u opisu artikla..i nema dodatnih pitanja..oš' neš' bangladeš! [:smije] [:smije] Grcka tragedija iz nicega najranije!
2015 10 06
Gore od izjave da nakon sto pitanja i odgovora kaže da ne uzima je ipak to da ne kaže ništa. A to se stalno događa. Bilo bi lijepo imati toliko pristojnosti i zahvaliti na trudu tako da bar odgovoriš i obrazložiš svoju odluku.
2015 10 06
Tko ima trun kulture normalno je da ce zahvaliti na ulozenom trudu..i ispricati se..
2015 10 06
Dobro pa ti se i jave na kraju... KOd mene nakon svega toga samo tajac nastane. [:smije] Ali najgore mi je kada mi samo link pošalju. Bez ičegaaaaa... Pa, šta da ja čitam misli ili?!??! [:vrti]
2015 10 06
[:hihot] [:hihot] [:hihot] nekada toliko pitanje postave da mi na kraju bude smiješno - sa jednom sam se "dopisivala" dva mjeseca (doslovno) da bi ona rekla da joj sve ovo brzo ide da mora malo razmisliti [:smije] [:smije] [:smije] a fala bogu, dala sam joj mjera i slika da je mogla priručnik napravit - a ono majica za 35 kuna [:smije] [:smije]
2015 10 06
zato je meni glupo slikanje u robi kad meni nešto stoji sasvim drugačije nego nekom drugom a većinom mi ne stoji zato prodajem [:sokiran]
2015 10 06
1 2