Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne, nisam glupa!

Ali sirina struka ovisi i o dubini hlaca, tako da je nekad xs -s.
2015 10 06
Dobro je, harpo, ok mjerim [:hihot] Da, ako su više hlače onda je struk manji. to mi je jasno, dok god mi se napomene da je dublji struk. Počet ću tražit slike metra na hlačama da se uvjerim da je zbilja toliko koliko je rečeni [:smije]
2015 10 06
Da Sara i ja mjerim ne od sprjeda jer pasica ide ukoso kad se sprjeda kopčaju hlaće.Namjerno se kaže da je nešto M a meni stigne S u koji niti na bedra ne navučem [:place]
2015 10 06
hehe pa dobro baš da ja od sad šaljem slike gdje se vidi točno sa metrom i da me ne okrivljuje više nitko da nešto lažem, jer se ovak sam naživciram [:hihot]
2015 10 06
haha..ma ja sam na nju mislila. posto tvrdi da nisu mjere tocne. nek dokaze...a ako dokaze ...e onda si najezila [:hihot]
2015 10 06
Ali ozbiljno, mislim da uopće nije tako loša ideja poslikati metar na artiklu. Mislim da nam je svima jasno da može doći do greške od par milimetara zbog ručnog mjerenja, ali par cm baš i ne. Pa nek smo svi sigurni da je to zbilja tako kako je rečeno. Malo tužno da smo do toga došli, ali šta se mora, mora se [:vrti]
2015 10 06
Pa nema problema, ja vjerujem da nisam pogriješila, na osnovu ove slike sam joj sve izmjerila i sve pod rednim brojem, ma ne znam više šta da kažem, haaaos živi [:smije] [slika:271edb96-b981-404e-99b1-a87be95c179c]
2015 10 06
1 2