Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Prištići uzrokovani hormonskim promjenama

Hvala cure na savjetima :) Koristila sam la roche posay effaclar duo i sona krema i obje su bile ok, sona mi je super pomogla u tom periodu, ali mi je onda postala agresivna i isušivala lice pa sam ju morala prestati koristiti :// A kad sam išla kod dermatologa rekli su isto da je to sve iznutra pa da kremam mogu to samo izvana smirit neg da moram iznutra nešto promijenit :/ Pila sam yaz tablete i nisam bila zadovoljna jer sam nekak bila ful živčana od njih, a i htjela bi kroz neko vrijeme zatrudnit pa me isto strah to piti :/ Pogledat cu onda za to ulje od noćurka, vidim da ga je par cura spomenula [:smijesi] i za Femisan kapi [:smijesi] inace sam cula da je dobro i ulje ili sjemenke konopljike, sjemenke sam uzimala jedno vrijeme, cinile su se ok, ali probat cu sad onda s nekim od gore navedenih ulja [:smijesi]
2015 10 07
mah...meni je već zlo od probavanja ,od uzaludno potrošene love,od isčekivanja .....ti privatni dermatolozi su strava skupi,samo seru da ti što više love uzmu.meni je najbolje bilo kad sam u kombinaciji s pilulama dobila antibiotik.e tad je bilo bezprijekorno čisto [:smijesi] .valjda ću taj problem furat cijeli život [:tuzan] vječni pubertet [:hihot]
2015 10 08
Imala isti problem-10 godina pila kontracepciju. Kad god bih prestala-sve se vratilo.Imam puno godina-dakle,to nisu bili pubertetski problemi... Probala i prirodno lijecenje-ulje nocurka i ostalo bla bla. Nije bilo znacajnijih pomaka. Od kozmetike Vichy,La roche i sl.-to ne sluzi nicemu kad je problem ozbiljan. Kozmeticarke sam probala nekada davno-katastrofa. Ciscenje lica,a nakon toga jos gore. Stvar se konacno rijesila,odnosno stanje se poboljsalo nakon 6 mj homeopatskog tretmana. Preporucam!!!
2015 10 10
Mini, Avonova iz Care linije zna biti snizena na 15 kn, odlična je i kao podloga za make up :D
2015 10 10
1 2