Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zahvala korisnici Ivanchyy

Korisnica Ivanchyy je poklonila nekoliko knjiga djecje literature vrticu u kojem radim. Uljepsala si mnogo djecjih srdaca I jedva cekamo probati sve madionicarske trikove I pokuse iz knjiga koje si nam poklonila. Hvala puno. I vi svi ostali nemojte da vam came knjige koje ne koristite kuci vec odnesite u lokalnu knjiznicu ili vrtic da generacije koriste te iste. Ostavljam vas sve u pozitivnoj energiji i dakako tko bude imao jos knjiga da zeli darovati placam postarinu slobodno se javite. Hvala. [:poljubac] [:sramezljiv] [:smijesi]
2015 10 07
[:smijesi] [:smijesi] Baš krasno i za svaku pohvalu... [:zaljubljen]
2015 10 07
lijepa gesta ja sam baš jučer svojoj 6 godišnjoj kćeri odnjela hrpu edukativnih knjiga koje smo mi prerasli i koje su nam postale dosadne u vrtić Odnjela sam u grupu svoje mlađe kćeri hrpu igračaka (većinom didatkičkih primjerenu za dob) i onjela sam u jaslice hrpu didatkičkih plišanaca i mekih igračaka. Da, koliko se srdaca malih na to razveseli - i ja se svaki put nanovo iznenadim
2015 10 07
pohvalno [:zaljubljen]
2015 10 07
baš lijepo [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 10 07