Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoc - ebay i paypal

Imam karticu i napravila sam preko interneta taj racun za paypal ali sad ne znam ako uplatim novac na karticu moram li ja ga prebaciti na paypal i kako to uopce ide?
2015 10 09
Ne, trebaš PayPal spojit na karticu i tamo imat novaca
2015 10 09
Pay pal povlači s kartice, to hoću reć [:hihot]
2015 10 09
Ja imam kreditnu i ona je direktno vezana s PayPalom. A za ove kartice tekućeg je potrebno stavljanje na PayPal. Al nisam sigurna kako to ide. Treba pročitat i pratiti korake na netu.
2015 10 09
Najjednostavnije: ako imaš devizni - poveži sa PayPalom i onda samo preko mobilne aplikacije prebacuješ koliko ti treba. Tako ja [:smijesi]
2015 10 10
Na paypal ne mozes povezati nase gotovinske kartice vec samo kartice kao finers, american i master...ali mozes povuci novac na paypal kao sto krpica123 kaze
2015 10 10
Ja imam visu electron(devizni).I spojena sam na payal preko te kartice.Samo si preko net bankarstva pebacim na devizni sa tekućeg i to je to.Još su mi paypal i ebay umreženi pa je sve brže i jednostavnije.
2015 10 10
cure, a kolika mi je poštarina? kupila sam nešto preko paypala, pa me zanima za poštarinu na kućnu adresu? to ne razumijem
2015 10 10
Koja god je kartica u pitanju, na njoj treba biti dovoljno novca da pokrije kupovinu. Proizvod ide na naplatu preračunat u kune. Ako je dovoljno novca na računu, nakon kupovine piše da je transakcija obavljena i još uz to seller pošalje potvrdu prijema uplate... ako nema dovoljno novca na kartici, kod plaćanja jasno je vidljiva mogućnost unosa brojeva drugog računa, a može se vidjeti i u Paypal izvješću gdje piše -denied. Ako seller šalje u varijanti small paketa - kod prijema plaćate 4,50 kn i to nema veze sa sellerom nego s našom HP. Ako vam ne stigne u napisanom roku ili stigne oštećeno - šaljite odmah e-mail selleru i dokaz (ošećenje) da si izborite povrat novca. Ako ste početnik na E-bay pripazite na iznose shippinga i na postotak feedbacka .. kupujem samo za sebe i nikada ispod 98 %, na 2000 prodanih proizvoda, a i taj postotak je u zadnje vrijeme često riskantan. Sretno
2015 10 10
pt ti piše ispod artikla koji naručuješ.moraš biti logirana.
2015 10 10
Pozdrav, nije mi baš jasno što se tiče paypala, ako bi mi netko htjeo objasniti.. Imam tekući račun Visa pbz I znači prvo što trebam je otvoriti paypal račun pa mi u banku stigne pin? Tako sam nešto pročitala. I što onda? Kako povežem Visu I paypal? To mi nije jasno. I koliko dugo se čeka pin za paypal?
2015 10 10