Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Posao dadilje

Pozdrav cure, zene, majke, kraljice! :) Jeste li ikad cuvali djecu i po kojoj cijeni? Isplati li se to s obzirom na cijenu vrtica? Hvala na odgovorima [:smijesi] [:poljubac]
2015 10 16
Kod nas je cijena oko 15-20kn po satu za jedno dijete. Ako nemaš drugih prihoda, mislim da se svakom isplati. Ako misliš na otvaranje obrta, i nije nešto. Imaš već nekoliko tema oko toga, potraži, možda će ti pomoći. [:smijesi]
2015 10 16
otvaranje obrta, zaboravi, mislim da su kriteriji i uvijeti prestrogi, a ne isplati se ako imaš jedno, dvoje na čuvanju... nznm, treba se raspitati malo detaljnije, mada mislim da je veliki rizik tako nešto.. kod nas je 20kn sat, plus hrana, znači meni kao majki definitivno neisplativo plaćati ženu da mi čuva dijete s obzirom da vrtić plaćam oko 400 kn sa hranom...ali uvijek ima dana kad bi mi dobro došlo da imam nekoga da mi pričuva i mimo radnog vremena vrtića... ali onda je to obično vikend navečer ili nedjeljom...mislim da nekome tko mora platiti čuvanje, definitivno se ne isplati s obzirom na cijenu vrtića... meni je nekih 4mj čuvala jedna žena , plaćala sam joj 1800 kn mjesečno + hranu za dijete... a vrtić me dođe oko 400 sa hranom... pa sada prosudi..nznm....
2015 10 16
Nisam mislila na otvaranje obrta, nemam drugih prihoda trenutno, decko radi a ja sam cijeli dan sama u stanu i dosadno mi je, znam da se bas i ne isplati al mozda vrijedi pokusat [:smijesi]
2015 10 16
ne dobe sva djeca mjesto u vrticu, mi smo isto odbijeni ove godine. a za one koji su u takvoj situaciji i nemaju baka servis uzimaju dadilje. imas stranicu dadilje.info gdje se mozes ulogirati i pogledati ponudu i potraznju [:kesi]
2015 10 16
125 AntonelaB pa što onda imaš za izgubiti? Treba probati, meni je bilo ok. [:smijesi]
2015 10 16
Moja seka je imala dadilju prve tri godine djetetovog zivota(ona je morala radit,a necakinja nije smjela u vrtic jer je imala nekekave zdavstvene probleme) i placala ju je 3000kn mjesecno. Cuvala je svaki dan,pon-pet od 8 do 16,ali je i sredivala po kuci,kuhala rucak ,peglala ves(dok bi dijete spavalo)...Tako da,ovisi kako se dogovoris...
2015 10 16
Ako radiš 8 sati svaki dan 5 dana u tjednu razumno je tražiti minimalac. Ako putuješ barem dio troškova. Starost djeteta nekima je bitno nekima nije, ali ako je dijete sa posebnim potrebama treba sve dogovoriti. iskustvo s djecom se svakako više plaća i uzima nego netko "ovako".
2015 10 16
Kod nas nije bio slucaj djeteta s posebnim potrebama(bogu hvala [:sramezljiv] ),samo curica sa jako losim imunitetom zbog lijekova koje je primala do prije pola godine pa bi joj izlozenost djeci u vrticu sa svim virozama,gripama i zarazama bila previse...
2015 10 16
Na kraju necu cuvat tuđe dijete nego svoje [:smijesi] [:zaljubljen] Danas mi je to potvdio test za trudnocu [:hihot]
2015 10 23
Wau, super! Cestitke roditeljima! [:zaljubljen]
2015 10 23
hehhehe super. Čestitam. [:kesi]
2015 10 24