Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

i jos ponesto o nekim doticnim krpicarkama

Dakle, ''ljepotice'' koje na fbu imaju pun kapacitet prijatelja + nekoliko stotina pratitelja stavljaju statuse ''tko ima krpice da razmjenimo povratne''. Jel to posteno?
2015 10 17
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO [:ljut] [:ljut] Već je bila tema, al stvarno KOMA!! i sramota!
2015 10 17
Djecja posla. [:smije]
2015 10 17
ma dajte kao da se te povratne ne skuze, jedna je dobila preko 20 povratnih za 2-3 sata [:smije] [:smije]
2015 10 17
a koje su te krpičarke? bas me zanima.....moze link? [:smije]
2015 10 17
Pa se čudimo kako netko ima gomilu povratnih,a kad zasluži negativnu glumi facu i pravi se nedodirljiv. A još bolje kad oštećeni nema puno povratnih pa proguta i prešuti jer se boji osvetničke koja bi ga više koštala nego pravog krivca. Mislim da je to svakodnevna pojava na krpama. Ne da nije pošteno nego je KRIMINALNO. Daje vjetar u leđa prevarama.
2015 10 17
nemam link profila na krpama imam samo linkove fb profila jer se mafija u inbox dogovarala.
2015 10 17
Ne bi puno ni pomoglo u moru takvih. Ja sam 100% sigurna da će suradnja dobro proć samo onda kad zapravo i prođe. [:jezik]
2015 10 17
jackrusselkids , prije 4 sata prijavi | ↑ Ne bi puno ni pomoglo u moru takvih. Ja sam 100% sigurna da će suradnja dobro proć samo onda kad zapravo i prođe Ovo je istina. Imala sam krajnje neugodno iskustvo sa korisnicom sa preko 200 povratnih i jednom sa preko doslovno 1000 povratnih, ali sam tada tek počinjala i bojala se osvetničke negativne pa ovu drugu sa preko 1000 nikad nisam prozvala nažalost. [:tuzan] Glupača sam ustrašena bila, sa samo dvje-tri povratne. EmaEmilly , prije 4 sata prijavi | ↑ ma dajte kao da se te povratne ne skuze, jedna je dobila preko 20 povratnih za 2-3 sata smije smije Koja? Može li molim te neki link ili nick? [:smijesi] Ako ti je bed može i na pp. [:zaljubljen]
2015 10 18
Ja mislim da se ne skuže, pa tko će pratit u kojem vremenu je došla povratna??
2015 10 18
Ja prva definitivno ne bih mogla skopčati, zato bih voljela saznati. [:zaljubljen]
2015 10 18