Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

vraćeni novci od Ines Zadrić

dali su ostale cure koje je pokusala prevarit doticna dobile svoje kune.meni je vratila [:smije]
2015 10 19
Zar se ostecene nisu udruzile, bile su dvije teme o njoj
2015 10 19
Meni nije vratila. Niti mi odgovara na poruku, a rekla je danas ujutro uplatiti. Ionako se nisam mogla oloniti na te njezine rijeci jer je mala prevarantica!! Zovem joj roditelje pa da vidim sto ce reci
2015 10 19
Objavite broj moba ili telefona da sve prevarene zovu, od poruka nista.
2015 10 19
Meni je uplaceno.neznam zasto jos vama nije.triba joj opet tatu zvat
2015 10 19
Ja sam na svu sreću uspila stopirati svoj paket,jer se radilo o zamijeni :)
2015 10 19
Meni je receno da ce danas biti poslan paket :) pa cemo vidjeti sutra/prekosutra (isto zamjena) ja sam zvala doma i odgovorila mi tu na poruku. vratit ce svima vjerojatno
2015 10 19
Vidim da je ugasila profil.nadam se da su sve cure dobile svoje novce i pakete [:sokiran]
2015 10 20
Meni je jucer opet prodala pricu da je u PBZ banci jako velika guzva bila i da je tri sata cekala da dode na red, i da ce za koji dan uplatiti. Pffff... Rekla sam joj neka ode u bilo koju banku ili u postu i neka uplati i plati naknadu jer sam i ja, kada sam njoj uplacivala novce, takoder platila naknadu. A i zasto bi ja imala strpljenja vise?? Moji su novci i jos da ja nju cekam i imam razumijevanja. Jest moja krivica sto sam bila nepazljiva i uplatila ovoj prevarantici novce, ali uvijek igras na postenje, nadas se ako si ti posten da ce i drugi prema tebi takvi biti, nazalost...uvijek ima ovakvih ˇigracicaˇ.
2015 10 20
Dali netko mozda ima broj mobitela od prevarantice?
2015 10 29