Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

5 razloga zasto sam prestala kupovat odjecu\obucu na moje krpice.hr

Ja sam nekih 80% zadovoljna sa kupnjom i prodajom preko krpica Ako mi vec nesto stigne malo naglasim i vecinom prodam ili zamjenim Nemam loseg iskustva osim s jednom zenom... ima stvarno svakakvih isfrustriranih i cudnih nadasve ljudi, ali sve je to "normalno"
2015 10 19
Moji plusevi: ako su ti pošta ili kiosk blizu, a shopping centri nisu, uštedi ti sate i sate hodanja za artikl koji si ionako planirala kupiti, a za koji ti ne trebaju posebne mjere (hulahopke, nakit i sl.), upoznaš neke dobre ljude, saznaš neke stvari, pomogneš drugima savjetom. Moji minusi: kao i za sve internet stranice, rizik da ti mjere neće odgovarati (cipele, suknje, hlače, jakne...), da će boja biti drugačija nego na slici, da predmet možda uopće ne postoji. Za stvari koje sama moram probati, radije biram primopredaju ili jeftinije dućane u kojima se mogu naći nove stvari po nižoj cijeni od one na krpicama (tipa Deichman za čizme i sl.)...itd...itd... [:smijesi]
2015 10 19
ja nisam tako negativna, volim krpice, s vremenom sam se naučila paziti i ocjeniti ljude ne zalijećem se i stvarno sam upoznala predivnih žena ovdje, što već dugo nisam u privatnom životu, slažem se sa svime što je rekla ananarelaciji @ a i sa dobrom većinom što je rekla ljuta222@
2015 10 19
Nisam ja ni negativna ni ljuta , samo dijelim neko svoje misljenje u nadi da ce ga citat bas te korisnice o kojima pisem. Da se ne bukira forum , da se ne taga krivo da se ne laze onstanju artikla i na kraju najbitnije da se odjeca koja nije za nosenje ne vjesa ode jer tu nastaju svadje i prevare. Ovo je buvljak a ne privatan posao, i da, krpice nisu ni blizu kao sta su nekad bile. Kad je svako jutro bila tema za kavicu, ne za par korisnica koje medjusobno zbijaju interne sale, vec za sve! Realne cijene za zaru diesel miss sixty .. (Npr ja sam duksu placenu 760kn tu prodala za 150 - nova). Ps od niceg ja nisam odustala, boze sacuvaj, uskoro ide cijela zimska kolecija na profil : -) [:jezik] [:hihot] [:poljubac] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 10 19
Ova tema mi je baš nekako dobro došla da i ja podijelim svoje razočaranje s vama. Poslala upit korisnici za igračku kojoj su se moje dvije srećice jako,jako veselile. Pristala na cijenu koja je stajala u oglasu bez ikakvih dodatnih pitanja, po riječima dotične korisnice-prva sam poslala upit i sve dogovoreno. Da bih danas dobila poruku kako joj je za tu igračku ponuđena cijena viša 100kn pa ako ja želim kupiti po toj višoj cijeni-igračka je moja. Ne znam što bih drugo rekla nego da sam neizmjerno razočarana i tužna [:tuzan]
2015 10 19
slažem se...na kraju bolje prođeš ak kupiš u dučanu..i nikom se ne moraš klanjat..podsjetiti ga ..da se javi ... [:tuzan] jel poslao...molit br paketa...molit da ti napiše povratnu...
2015 10 19
Ananarelaciji, svaka čast [:smijesi] A što se tiče autora teme, složila bih se sa nekim razlozima,ok,razumijem. Ali sa prvim nikako! Draga, gotovo svu odjeću,odnosno svu odjeću osim jakni, treba oprati čak i iz trgovine kad uzmeš,a ne od nekog kog ne znaš. I natopiti u det.na sat-dva da djeluje, je ok,ali mora se bar to! A sad,ako ti se i nakon toga osjeti,onda je problem neki drugi,..inače,voda sve opere.
2015 10 19
Pa, super - ja predlažem da one koje su nezadovoljne cijenama, izborom , kvalitetom, krpičarkama stvarno ne kupuju i ne prodaju na Krpicama. AKo im je po centrima ili buticima bolje - neka tamo i trguju. Svakih par dana čitam o tome kako je ovdje totalno neisplatljivo trgovati, a pokretačice tema su uvijek one koje nastavljaju trgovati [:pospan] MMM3010 čemu otvaranje ove teme, ako na kraju kažeš da nastavljaš - zbog samoreklame, jer p0ostavljaš zimsku koleciju, ili...? Ne kužim [:pospan]
2015 10 19
pa žena piše da prestaje kupovati a ne i prodavati [:hihot] ja sam jako zadovoljna krpicama ali problem je kod kupovanja ako nisi pažljiv da si lako kupiš nešto što ti ne odgovara, ja kupila npr. hlače za koje sam bila uvjerena da sam vidjela vel. 38 a lijepo je žena bila označila da je konf. broj 36, i sad naravno, male su, a tko mi je kriv nego ja sama [:smije]
2015 10 20
Mogu dati barem 3 dobra razloga zašto nemam ni u planu odlaziti s krpica, osim kada se napravi druga hrvatska verzija krpica sa neusporedivo boljim i naprednijim sustavom.
2015 10 20
Vidim da se cesto ne pročita a daju se krivi komentari.. Dakle nisam rekla da netreba oprati kad stigne iz dućana ali to se onda naglasi da je oprani. Nisam rekla da je odjeća došla samo oprana pa se 'cuje' miris deterdzenta ili omekšivača već parfema ili dezodoransa.. Nisam rekla da odlazim niti se reklamiram jer mi to ne treba, nisam rekla da neću više tu poslovati, samo sam iznjela da ne planiram kupovati iz 5 razloga napisanih gore (a ima ih 500 još koje nema smisla pisati.)
2015 10 20
I ne globaliziram, to su samo neke od osoba tu, i to posebno za skplju odjecu.. sve ovo... u nadi da ce se nesto prmjenit. jer nekima ni negativna ne smeta, a nekad je ni nemozes napisat od straha da ne dobijes osvetnicku koju je tesko obrisat.
2015 10 20
ja jos nemam negativnih iskustva sa kupovinom, pazim sto kupujem i od koga, jeftino i roba kao nova. osim ako ja fulam pa mi neki kroj uopce ne stoji
2015 10 20
ja sam krpe manijak od 2012.i kad se neš proda šta imam u omiljenima ronim suze,životna želja da pokupujem sve iz omiljenih [:smije]
2015 10 20
A evo i ja sam kupila cipele jednom nosene. Cipele su super realno al su bile prasnjave. Nevjerojatno da je bilo tesko obrisati, lakirane su, u 2 poteza sam obrisala. Al npr necu zato ostavit neg.kad su neostecene i bez ogrebotinice, pa sama cu ogrebat prvi put kad obujem. Isto vrijedi za odjecu. Operem svoje stvari koje ne nosim cesto pa nisam sigurna kad su prane.. A nisam sigurna sto si htjela reci stim MMM, oprat ces svakako pa cemu prestat kupovat ako je ispravno a neoprano..malo lazu, pa sto sad..bitno da nije precjenjeno i da je nosivo ili novo ako to placas.
2015 10 21